گیفت کارت
گیفت کارت

تریلری از شخصیت جدید بازی Jump Force منتشر شد

۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

استودیوی بندای نامکو (Bandai Namco) امروز در خبر جدیدی اعلام کرد که به‌زودی شخصیت جدیدی با نام Majin Buu به بازی Jump Force اضافه خواهد شد. برای آشنایی بیشتر هواداران با این شخصیت، تریلری در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Jump Force از سری عناوین به سبک اکشن و مبارزه‌ای است که امسال از سوی بندای نامکو برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه شد. ظاهرا این بازی چندان مورد استقبال بازی‌بازان واقع نشد و به همین علت سازندگان به‌روزرسانی‌های و بسته‌های الحاقی بسیاری را برای آن منتشر کردند. یکی از اهداف اصلی تیم سازنده، ساخت و عرضه‌ی شخصیت‌هایی بیشتر برای این بازی است. تاکنون هم شاهد کاراکترهای زیادی برای آن بودیم که هرکدام با مهارت‌هایی که دارند، انتخاب مناسبی برای هواداران هستند.

بندای نامکو چند روز قبل خبر داد که دو شخصیت Galena و Kane در آینده‌ای نزدیک به Jump Force اضافه خواهند شد. امروز هم مطلع شدیم که کاراکتری صورتی رنگ با نام Majiin Buu قرار است تابستان امسال به این بازی ملحق شود. جالب است بدانید که او از شخصیت‌های اصلی بازی Dragon Ball Z به شمار می‌رود. در ادامه می‌توانید تریلری از Majin Buu را تماشا کنید. مطالعه‌ی نقد و بررسی بازی مذکور نیز از طریق این نشانی امکان‌پذیر است.

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید