Gamescom 2019 | از برنامه‌ی اکس‌باکس در این مراسم رونمایی شد

۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵

اکس‌باکس این بار قدرتمندتر از همیشه قصد دارد تا در مراسم Gamescom 2019 ظاهر شود. در ادامه به مرور برنامه‌های این شرکت در این مراسم می‌پردازیم.

مایکروسافت و به صورت اختصاصی اکس‌باکس، کار خود را با نمایش زنده‌ی Inside Xbox شروع می‌کند. در این نمایش قرار است که آخرین اخبار مربوط به بازی‌های ویدئویی منتشر شده و توضیحات زیادی در رابطه با آنان داده شود. طبق گفته‌ی مایکروسافت، آنان نمی‌توانند برای انتشار جزئیات بیشتر صبر کنند و بسیار هیجان‌زده هستند.

همچنین در غرفه‌های مربوط به این شرکت، بیش از ۲۰۰ جایگاه برای بازی‌بازان آماده شده است تا بتوانند عناوینی همچون Gears 5 یا Halo: The Master Chief Collection را برای اولین بار تجربه کنند. از دیگر عناوینی که در غرفه‌ها در اختیار عموم قرار می‌گیرد می‌توان به Battletoads ،Age of Empires II Definitive Edition و Bleeding Edge اشاره کرد. بازی Minecraft Dungeons نیز حضور پررنگی در مراسم خواهد داشت و بازی‌بازان می‌توانند نگاهی دقیق به این بازی داشته باشند.

سیستم بازی‌های ابری نیز با استفاده از پروژه‌ی xCloud در طی مراسم نمایش داده خواهد شد و بازی‌بازان از نزدیک با طرز کار این سیستم آشنا خواهند شد. بازی‌های جذاب دیگری نیز در غرفه‌های اکس‌باکس انتظار شما را می‌کشند. از میان آن‌ها می‌توان به Borderlands 3 اشاره کرد که با تریلرهایی که به تازگی از آن منتشر شده است، توجه افراد زیادی را به سمت خود جلب کرده است. بازی جدید یوبی‌سافت (Ubisoft) یعنی Ghost Recon: Breakpoint نیز در این مراسم حضور دارد. اگر به دنبال کشتار دسته‌جمعی و خون‌ریزی بدون توقف هستید، می‌توانید به سراغ Doom Eternal رفته و در این غرفه به آرامش برسید.

اکس‌باکس همچنین قول داده است تا دسترسی به غرقه‌ها را برای عموم نسبت به سال‌ها پیش، بسیار آسان‌تر کند. در این را نیز اعمالی نظیر نصب تابلوهای مختلف به چندین زبان، وجود کنترلرهای اکس‌باکس در تمامی غرفه‌ها و وجود راهروهایی برای صندلی چرخ‌دار را انجام داده است.

مراسم Gamescom 2019 از تاریخ سه‌شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ( ۲۰ آگست ۲۰۱۹) آغاز می‌شود . این‌طور که به نظر می‌رسد، بیشتر کاربران و بازی‌بازان می‌توانند از تاریخ چهارشنبه ۳۰ مرداد الی شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸ ( ۲۱ الی ۲۴ آگست ۲۰۱۹) به سالن برگزاری مراسم Gamescom 2019 دسترسی داشته باشند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید