گیفت کارت
گیفت کارت

Gamescom 2019 | از برنامه‌ی اسکوئر انیکس در این مراسم رونمایی شد

۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۲

شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) قصد دارد تا بازی‌بازان را در طی مراسم Gamescom 2019 هیجان‌زده کند و برای این کار برنامه‌ای دقیق و حساب‌شده طراحی کرده است.

اولین و بزرگ‌ترین خبر در رابطه با برنامه‌ی کامل این شرکت، مربوط به بازی Avengers می‌شود. شما در این مراسم برای اولین بار می‌توانید این بازی را تجربه کنید و خود را در نقش ابرقهرمانان درجه یک مارول (Marvel) نظیر کاپیتان امریکا (Captain America)، مرد آهنی (Iron Man)، بیوه سیاه (Black Widow)، هالک (Hulk) و ثور (Thor) قرار دهید. سازندگان بازی بیان کرده‌اند که برای ساخت کامل این عنوان، از انحصاری پلی‌استیشن ۴ یعنی Spider-Man الهام گرفته‌اند و انتظار دارند که Avengers حداقل در سطح این بازی ظاهر شود.

مراسم Gamescom 2019 همچنین اولین محل و زمانی خواهد بود که بازی‌بازان می‌توانند در آن بازی Final Fantasy VII Remake را تجربه کنند. این بازی سال ۲۰۲۰ به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن منتشر خواهد شد ولی یک سال زودتر شما می‌توانید با مراجعه به غرفه‌ی اسکوئر انیکس این بازی را تجربه کنید. بازی The Trials of Mana remake نیز برای اولین بار نسخه‌ای قابل بازی را به بازی‌بازان ارائه می‌دهد و می‌توانیم برای اولین بار نگاهی دقیق به این بازی بیندازیم.

غرفه‌ای نیز به بازی Final Fantasy XIV اختصاص دارد که هواداران این بازی آنلاین می‌توانند با مراجعه به آن، با چالش‌ها، جوایز و بسیاری موارد جذاب دیگر روبرو شوند.

مراسم Gamescom 2019 از تاریخ سه‌شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ( ۲۰ آگست ۲۰۱۹) آغاز می‌شود . عموم کاربران می‌توانند از تاریخ چهارشنبه ۳۰ مرداد الی شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸ ( ۲۱ الی ۲۴ آگست ۲۰۱۹) به سالن برگزاری رویداد Gamescom 2019 و غرفه‌ی شرکت‌های حاضر در این رویداد دسترسی داشته باشند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید