هفتمین چالش رایگان بازی Days Gone منتشر شد

۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰

هم‌اکنون، طبق برنامه‌ریزی استودیوی سونی بند (Sony Bend Studios)، چالش جدید عنوان Days Gone که هفتمین چالش از دوازده چالش بازی است، در دسترس کاربران قرار گرفت. بهتر است تا کوکتل‌ مولوتوف‌های خود را آماده کنید؛ زیرا زمان به آتش کشیدن لانه‌های فریکرها فرا رسیده است.

هر هفته استودیوی سونی بند با انتشار چالش جدیدی، طرفداران را غافل‌گیر می‌کند. این استودیو با عرضه‌ی محتویات رایگان، به بازی‌بازان امید می‌دهد که هنوز سازندگان و استودیوهایی هستند که بیش‌تر از مسائل مالی، برای رضایت مشتری ارزش قائل بوده و تلاش دارند تا یک تجربه‌ی کامل را به بازی‌باز ارائه دهند.

چالش جدیدی که به تازگی عرضه شده است، Infested نام دارد. در این چالش، شما با دسته‌های عظیمی از فریکر‌ها مواجه می‌شوید و باید در چنین شرایط سختی، تلاش کنید تا لانه‌های فریکرها را به آتش بکشد.

طیق معمول، این چالش را با موفقیت به پایان رسانید و با کسب امتیاز لازم، از جوایزی مثل شخصیت‌های قابل بازی، انواع انگشترها و پوسته‌های زیبا جهت شخصی‌سازی موتورسیکلت خود بهره ببرید. پس از اتمام یک چالش، نشان Challenge’s Patch به شما داده می‌شود و این نشان به صورت دائمی برروی ژاکت دیکن (Deacon St. John) نقش می‌‌بندد.

هنوز پنج چالش دیگر از این عنوان هیجان‌انگیز باقی مانده است که در هفته‌های آینده منتشر می‌شوند. بازی Days Gone در حال حاضر، برروی کنسول‌ پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. علاقه‌مندان می‌توانند نقد و بررسی مربوط به این بازی را از وب‌سایت خبری گیمفا مطالعه نمایند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید