دو بازی Space Harrier و Puyo Puyo به سرویس Sega Ages اضافه خواهند شد

۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰

شرکت سگا امروز در خبر خوبی اعلام کرد که دو بازی قدیمی و خاطره‌انگیز Space Harrier و Puyo Puyo به‌زودی برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهند گرفت. تاریخ دقیق انتشار این عناوین نیز مشخص شده است که در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این زمینه باشید.

مدتی پیش شرکت سگا با معرفی سرویس جدید خود با نام Sega Ages توانست رضایت بسیاری از بازی‌بازان و دوست‌داران عناوین قدیمی را جلب کند. هر چند وقت یک بار، عناوین جالب و پرطرفداری که در سال‌های دور عرضه شده بودند، برروی این سرویس در دسترس قرار می‌گیرند. بسیاری از این بازی‌ها یادآور خاطرات دوران کودکی ما هستند. سگا تاکنون عناوینی مانند Sonic The Hedgehog و Out Run را برای این سرویس منتشر کرده است.

حال نوبت به دو بازی دیگر با نام‌های Space Harrier و Puyo Puyo رسیده است که در تاریخ ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ (۲۲ آگست ۲۰۱۹ میلادی) برروی نینتندو سوییچ منتشر خواهند شد. قیمت هر یک از این عناوین ۷٫۹۹ دلار خواهد بود. Space Harrier از سری بازی‌های شوتر و دوبعدی است که شما در نقش یک مبارز جوان باید شهر را از دشمنان و افراد ظالم نجات دهید. Puyo Puyo را هم می‌توان از عناوین فکری و پازلی دانست که در گذشته به یکی از بازی‌های محبوب این سبک تبدیل شد. در صورت دریافت جزئیات بیشتر از سرویس Sega Ages، آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید