یوبی‌سافت برای Splinter Cell در آینده برنامه دارد

۱۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰

پس از یک سکوت طولانی در رابطه با سری Splinter Cell، به نظر می‌رسد که باید در آینده منتظر بازگشت شکوهمند این مجموعه باشیم.

چند سالی می‌شود که خبری از مجموعه‌ی مخفی‌کاری و محبوب Splinter Cell نیست. پس از جدا شدن کوجیما از کونامی (Konami)، با سری Metal Gear Solid خداحافظی کردیم و یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌های مخفی‌کاری تاریخ به کار خود پایان داد. در یک مکالمه‌ی جذاب در بازی Ghost Recon نیز سم فیشر (Sam Fisher) را مشاهده کردیم که با خود می‌گفت پس از تمام شدن کار اسنیک (Snake)، اکنون او آخرین مامور مخفی بزرگ جهان است. ولی متاسفانه مثل این که آخرین مامور مخفی نیز برای چندین سال است که بازنشست شده و قصد ندارد تا دوباره به میادین مبارزه بازگردد. بازی‌بازان هر سال به دنبال سر نخ‌هایی از این سری محبوب می‌گردند ولی متاسفانه تا کنون چیزی کشف نشده است. امروز، مدیرعامل شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) صحبت‌هایی داشته است که بسیار امیدوارکننده بوده‌اند و به ما این نوید را می‌دهند که در آینده منتظر بازگشت بزرگ این مجموعه و البته سم فیشر باشیم.

طی این مصاحبه، مدیرعامل یوبی‌سافت بیان کرده است که سری Splinter Cell قطعا در قلب آنان جای دارد و برای آینده برنامه‌ریزی شده است، ولی ابتدا آن‌ها باید آینده را شکل دهند و سپس به سراغ اجزای آن بروند. همچنین بیان شد که این بازی به احتمال زیاد برای پلتفرم‌هایی عرضه شود که پیش از این سابقه نداشته است؛ در نتیجه می‌توان اینطور برداشت کرد که شایعه‌هایی که پیش از این مبنی بر عرضه‌ی نسخه‌ی بعدی سری Splinter Cell برای واقعیت مجازی منتشر شده بودند، واقعیت دارند.

این بازی نیز همانند Bully 2 شایعات زیادی را پیرامون خود دارد و صحبت‌های زیادی در رابطه با نسخه‌ی بعدی آن بر سر زبان‌ها افتاده است. آیا در آینده نسخه‌ی بعدی مجموعه‌ی Splinter Cell را خواهیم دید؟ قطعا! ولی چه زمانی؟ اصلا مشخص نیست و باید تا اعلام رسمی شرکت یوبی‌سافت منتظر بمانیم.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید