تریلر جدید بازی Man Of Medan تاثیر انتخاب‌های شما را نشان می‌دهد

۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۰

به تازگی تریلر جدیدی از بازی Man Of Medan منتشر شده است که در آن شاهد تاثیرات مستقیم و غیر مستقیم انتخاب‌های بازی‌باز برروی دنیای این عنوان و البته شخصیت‌های آن هستیم.

بازی Man Of Medan قرار است که به زودی عرضه شود به طبق اخبار منتشر شده از آن، به نظر می‌رسد که با یک عنوان خاص روبرو هستیم. همان‌طور که پیش از این نیز می‌دانستید، بازی مملو از انتخاب‌های گوناگون است ولی نکته‌ی مهم‌تر آن است که تاثیرات این انتخاب‌ها نیز در بازی به صورت کامل آشکار هستند. چه بسیار بازی‌هایی که با قابلیت انتخاب دیالوگ وجود داشتند ولی تاثیری در روند بازی مبنی بر انتخاب‌های گوناگون مشاهده نکردیم. به تازگی تریلری از بازی Man Of Medan منتشر شده است که کاملا خیال بازی‌بازان را از این رابطه راحت می‌کند. در این ویدئو ما قسمتی از این بازی را مشاهده می‌کنیم که بنا بر انتخاب،ها، به دو صورت کاملا متفاوت پیش می‌رود.

تریلر زیر، قسمت‌هایی از ابتدای بازی را نشان می‌دهد که در آن داستان هنوز به قسمت‌های ترسناک و البته حساس خود نرسیده است؛ در نتیجه مورد قابل توجهی از داستان بازی برای شما اسپویل نخواهد شد. در این تریلر، قسمت مشخصی از بازی را مشاهده می‌کنیم که به دو صورت متفاوت، با انتخاب‌های متفاوت  پیش می‌رود. در این میان آینده‌ی شخصیت‌ها و البته تغییرات زیاد دیگری نیز پدیدار می‌شود که بسیار جالب هستند.

در قسمت زیر می‌توانید تریلر مربوط به این بازی را با ۶۰ فریم بر ثانیه با کیفیت‌های مختلف مشاهده یا دانلود کنید.

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P 

بازی The Dark Pictures: Man of Medan در تاریخ ۸ شهریورماه سال جاری (۳۰ آگوست سال ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید