گیفت کارت
گیفت کارت

FIFA 19 و New Super Mario Bros. U Deluxe دو اثر پرفروش سال ۲۰۱۹ در اروپا

۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۵

بر اساس آمار جدیدی که از سوی وب‌سایت GfK Entertainment منتشر شده است، دو بازی New Super Mario Bros. U Deluxe و FIFA 19 به عنوان دو بازی پرفروش به صورت فیزیکی طی سال ۲۰۱۹ در قاره‌ی اروپا معرفی شدند.

بر اساس گزارش جدیدی که توسط چارت رسمی فروش و تامین بازی‌های ویدئویی در اروپا منتشر شده است، بازی FIFA 19 در کشورهای دانمارک، لهستان، ایتالیا، روسیه، اسپانیا، سوئد و انگلستان بهترین عملکرد را در فروش فیزیکی به خود اختصاص داده است. در عین حال بازی New Super Mario Bros. U Deluxe نیز در چهار کشور اتریش، فرانسه، آلمان و سوئیس عملکرد بهتری را به خود در فروش فیزیکی اختصاص داده است.

در عین حال بازی Grand Theft Auto V همچنان برای ششمین سال پیاپی جزء ۳ بازی برتر در پنج کشور اروپایی به فروش می‌رسد. همچنین بازی‌های Red Dead Redemption 2 ،Days Gone ،Minecraft و Mario Kart 8 Deluxe به عنوان ۱۰ بازی برتر در چارت فروش اروپا حاضر هستند.

GfK تنها آمار فروش فیزیکی بازی‌ها را در اختیار قرار می‌دهد. آمار منتشر شده توسط این وب سایت در واقع آمار فروش بازی‌ها در کشورهای دانمارک، لهستان، ایتالیا، روسیه، اسپانیا، سوئد، انگلستان، اتریش، فرانسه، آلمان، سوئیس و فنلاند را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید