بازی Super Zangyura سال آینده در دسترس قرار خواهد گرفت

۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰

استودیوی سازنده‌ی بازی Super Zangyura امروز از انتشار این بازی در سال ۲۰۲۰ برروی سه کنسول پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن ویتا در کشور ژاپن خبر داد. جهت آشنایی بیشتر با این بازی در ادامه با ما همراه باشید.

عناوین دوبعدی از گذشته‌های دور تاکنون نزد بازی‌بازان از محبوبیت بالایی برخوردار بوده‌اند. یکی از این بازی‌ها را می‌توان Zangyura دانست که در سال ۲۰۰۴ برروی رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت. پس از گذشت حدود ۱۵ سال، سازندگان در حال ساخت نسخه‌ی بازسازی شده‌ی این عنوان با نام Super Zangyura هستند. مطمئنا این نسخه با ویژگی‌ها، کیفیت و مراحل بیشتر می‌تواند افراد زیادی را به خود جذب کند. در این بازی ساده شما در نقش شخصیتی دوست‌داشتنی باید مسیر مشخصی را طی کنید و مراقب موانع سر راهتان باشید. در مواقع لازم باید با استفاده از توپ آهنی که در اختیار دارید، دشمنان را از بین برده تا مراحل را یکی پس از دیگری به اتمام برسانید. گفتنی است که این بازی در کشور ژاپن با نام Maid-san wo Migi ni: Shooting Star شناخته می‌شود.

بازی Super Zangyura در سال ۲۰۲۰ برروی کنسول‌های مذکور در ژاپن منتشر خواهد شد. عرضه‌ی نسخه‌ی غربی این بازی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و باید دید که آیا این اتفاق رخ خواهد داد یا خیر.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید