بازی Call Of Duty: Modern Warfare سرور‌های اختصاصی خواهد داشت

اخبار ، اخبار بازی ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰

هفته‌ی گذشته بالاخره از بخش چندنفره‌ی بازی Call Of Duty: Modern Warfare رونمایی شد که کیفیت قابل قبولی را نیز داشت، حال توسعه‌دهندگان این بازی خبری خوشحال کننده را اعلام کردند که آن وجود سرورهای اختصاصی است.

از زمانی که شرکت اکتیویژن (Activision) اعلام کرد که قرار است تا در سال جاری نسخه‌ای جدید از بازی Call of duty را منتشر کند، شاید کسی فکرش را نمی‌کرد که آن، نسخه‌ی بازسازی شده‌ی سری Modern Warfare باشد. نسخه‌ای که سریعا تبدیل یکی از پرانتظارترین عناوین امسال شد و همه‌ی بازی‌بازان، چه آنهایی که از این سری ناامید شده‌اند و چه آنهایی که هنوز هم عاشق این سری هستند را به وجد آورد و به نوعی، می‌توان آن را نه تنها بازسازی سری، بلکه بازسازی امیدها و انتظارات دانست.

هفته‌ی گذشته از بخش آنلاین و چند نفره‌ی بازی رونمایی شد که کیفیت قابل قبولی را از خود نشان می‌داد و پس از آن همه منتظر شنیدن خبری درباره‌ی بخش داستانی سری بودند، اما توسعه‌دهنده‌ی بازی یعنی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) با خبر دیگری به این انتظارات پاسخ داد، یعنی وجود سرورهای اختصاصی که می‌تواند کیفیت این بخش و خود بازی را به شکل قابل ملاحضه‌ای بالا ببرد. پیش از این سرورهای بازی به شکل پی۲پی (P2P) بودند و در بعضی نسخه‌ها هم شاهد قابلیتی بودیم که می‌توانست بین این دو سرور تغییر حالت دهد ولی حال، بازی تماما بر روی سرورهای اختصاصی خواهد بود که می‌توان تجربه‌ی میان پلتفرمی بسیار خوبی را ارائه دهد.

بازی مورد انتظار Call Of Duty: Modern Warfare در تاریخ ۳ آبان (۲۵ اکتبر) سال جاری برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

12345678910(4 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید