گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

نسخه‌ی بتای بازی Mega Man X DiVE به‌زودی در دسترس قرار خواهد گرفت

اخبار بازی
نسخه‌ی بتای بازی Mega Man X DiVE به‌زودی در دسترس قرار خواهد گرفت

استودیوی کپکام (Capcom) که در گذشته به معرفی بازی Mega Man X DiVE پرداخته بود، امروز در خبر خوبی اعلام کرد که نسخه‌ی بتای این بازی به‌زودی در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. برای مشاهده‌ی اطلاعات بیشتر در این زمینه در ادامه با ما همراه باشید.

Mega Man را می‌توان از شخصیت‌های دوست‌داشتنی دنیای بازی دانست. نسخه‌های مختلف این سری بازی از گذشته تاکنون افراد زیادی را طرفدار خود کرده است. جدیدترین نسخه‌ی این سری بازی تحت عنوان Mega Man X DiVE امسال برروی دو سیستم عامل اندروید و iOS عرضه خواهد شد. اتفاقات این بازی در مکانی به نام Deep Log رخ می‌دهد و شما باید با انتخاب کاراکتر مورد نظر خود به نبرد با رقبا بروید. تیم سازنده‌ی این بازی وعده داده است که شخصیت‌ها و آیتم‌های بیشتری را در اختیار هواداران قرار دهد. اگر شما هم از دوست‌داران این سری بازی هستید، Mega Man X DiVE را هرگز از دست ندهید. جزئیات بیشتر به همراه یک تریلر را می‌‌توانید از طریق این نشانی ملاحظه کنید.

به نقل از سازندگان، نسخه‌ی بتای این بازی اواخر ماه آگوست به مدت سه روز برای اندروید منتشر خواهد شد تا بازی‌بازان هم بتوانند با آن آشنایی بیشتری پیدا کنند. هدف آن‌ها از انجام این کار، رفع مشکلات و بهبود نسخه‌ی اصلی بازی است. همچنین کپکام اعلام کرده است که در آینده اطلاعات بیشتری در این خصوص عرضه خواهد شد.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت