گیفت کارت
گیفت کارت

قابلیت شخصی‌سازی آپارتمانتان در Cyberpunk 2077 وجود نخواهد داشت

۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰

Cyberpunk 2077 بحث برانگیزترین بازی است که برای اولین در سال ۲۰۱۲ معرفی شد و به مانند بازی Witcher 3، دیگر ساخته‌ی استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Project Red)، این اثر نیز تماما بر اساس انتخاب‌های شما درون بازی دنبال می‌شود. دست شما در بخش شخصی‌سازی‌های Cyberpunk 2077 بسیار باز خواهد بود اما به نظر می‌رسد که شخصی‌سازی و دکوراسیون آپارتمانتان، جایی در این اثر نخواهد داشت.

بر اساس مصاحبه‌ی جدیدی که با استودیوی سی‌دی پراجکت رد توسط ط مجله‌ی لهستانی PSX Extreme صورت گرفته است، آپارتمان شخصیت V در این اثر، نقش بسیار مهمی را ایفا خواهد کرد. در واقع بسیاری از قرارها و جلسات بازی Cyberpunk 2077 در این آپارتمان برگزار خواهند شد.

همچنین شما می‌توانید به نامه‌ها و ابزار و وسایل خود در این آپارتمان دسترسی پیدا کنید. اما با این حال قدرت شخصی‌سازی آپارتمان شخصیت V در اختیارتان نخواهد بود. آقای ساسکو (Pawel Sasko)، طراح ماموریت‌های این ثر، توضیح داد که به دلیل ماهیت تاریک داستان بازی Cyberpunk 2077، قابیت شخصی سازی و دکوراسیون آپارتمان شخصیت V وجود نخواهد داشت. با این حال، آقای ساسکو به این موضوع که امکان خرید آپارتمان‌های دیگر با ظواهری متفاوت در Cyberpunk 2077 وجود خواهد داشت، اشاره‌ای نکرد.

همچنین شما می‌توانید خودروهای خود را در پارکینگ آپارتمانتان جمع آوری کرده و دسترسی پیدا کنید اما نکته‌ی قابل توجه این است که امکان قرار دادن خودروهای سرقتی در این پارکینگ وجود نخواهد داشت. همچنین بر اساس توضیحات آقای ساسکو، در صورتی که به سرقتی اتوموبیلی در مقابل نیرووهای پلیس و یا اعضای خلافکار شهر اقدام کنید، توسط آن‌ها تعقیب شده و باید از دستشان فرار کرده و مخفی شوید.

همچنین به مانند جهان مجموعه فیلم‌ها Blade Runner، هیچ حیوانی در سطح شهر مشاهده نخواهد شد و برخی از شخصیت‌های اصلی Cyberpunk 2077 صاحب حیوانات خانگی خواهند بود.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ پنج‌شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ (۱۶ آوریل ۲۰۲۰) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه می‌گردد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید