اکوسیستم جدید باندای نامکو با نام tori، رویای کودکان را به واقعیت تبدیل می‌کند

۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۷

به وسیله‌ی اکوسیستم جدیدی که به تازگی شرکت باندای نامکو از آن رونمایی کرده است، مرزهای میان رویا و واقعیت از میان می‌رود و کودکان می‌توانند هر آن‌چه در ذهن دارند را در دنیای بازی‌های ویدئویی تجربه کنند. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

یک اسباب بازی یا یک کاردستی شاید از نظر افراد بالغ و سرپرستان یک کودک، تنها یک وسیله‌ی بازی باشد اما چه رویاها و چه نقش‌ها که آن اسباب بازی در رویای یک کودک ایفا نمی‌کند. شاید شما هم در سنین کودکی با چند تکه کاغذ برای خود یک سفینه‌ی فضایی کاغذی و یا چند مجسمه کاغذی ساخته و سپس با آن مشغول به بازی و سیر کردن در رویاهای خود شده‌اید. امروزه شاید این کاردستی‌های کاغذی و اسباب بازی‌های رنگارنگ جای خود را به بازی‌های ویدئویی داده باشند اما شرکت باندای نامکو با خلق یک اکو سیستم جدید شاید شما که نه اما کودکان شما را وادار کند تا دوباره همان مسیر کودکی شما را در پیش بگیرند.

با کمک تعامل افزوده، تبلت‌های طراحی شده توسط ISKN و به کمک تکنولوژی جدید tori، دیگر اسباب‌بازی یا کاردستی‌های شما تنها بعد مادی ندارند و اکوسیستم Tori مرزهای میان رویای کودکان و واقعیت را از میان بر می‌دارد. بگذارید ساده‌تر توضیح دهم؛ به کمک اپلیکیشن‌های طراحی شده برای این اکو سیستم به مانند tori™ Wand ،tori™ Catapult و tori™Spacecraft به همراه tori™ board کودکان شما قادر خواهند بود تا کاردستی‌های ساخته شده و یا اسباب بازی‌های خود را به دنیای بازی‌های ویدئویی منتقل کنند؛ چه چیزی بهتر از این که کودکان هر آنچه در رویای خود دارند را بتوانند در واقعیت تجربه کنند.

Timothée Jobert موسس و یکی از مدیران ارشد شرکت ISKN در این رابطه اظهار داشت:

تصور ما همیشه بر این بود تا از تکنولوژی تعامل افزوده برای برانگیختن خلاقیت و احساسات کودکان استفاده کنیم. از این روی همکاری با شرکت باندای نامکو فرصتی شد تا بتوانیم سرگرمی، جادو، رویا و تخیل را برای همه به ارمغان بیاوریم.

به کمک tori™ Explorer pack، کودکان قادر خواهند بود تا هر آن‌چه می‌خواهند را به صورت دیجیتالی طراحی کرده و سپس آن را به دنیای بازی‌های خود منتقل کنند یا حتی می‌توانند به کمک ابزاری که در این پک قرار دارد، اسباب بازی‌های خود را ساخته و بازی‌های ویدئوی مخصوص این اکو سیستم را با اسباب بازی‌های خود تجربه کنند. این موضوع علاوه بر اینکه تفریح و سرگرمی دیجیتالی ( بازی‌های ویدئویی) و غیر دیجیتالی ( بازی‌ها و تفریحات دیگر و غیر مرتبط با بازی‌های ویدئویی) را به یکدیگر نزدیک می‌کند، بلکه در مهارت‌های یادگیری کودکان نیز بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

آقای Herve Hoerdt معاون بازاریابی شعبه‌ی اروپای شرکت باندای نامکو در این زمینه اظهار داشت:

ما به روش‌های خلاقانه و فعالی که باعث افزایش مهارت کودکان در فعالیت‌هایی به مانند حل مشکلات، خلاقیت و تمرکز می‌شود، بسیار باور داریم. بر همین اساس، اکوسیستم tori به کودکان اجازه می‌دهد تا سرگرم شوند و از طریق تجربه‌های خلاقانه و تعاملی، ویژگی‌های شخصیتی خود را بروز دهند و میان زمانی که کودکان برای بازی برروی تبلت یا دیگر گجت‌ها انجام می‌دهند و زمانی که به ساخت اسباب بازی یا دیگر محتویات مورد نظر خود مشغولند، تعادل برقرار شود.

tori™ Explorer Pack در تاریخ چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸ (۲ اکتبر ۲۰۱۹) برای گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها عرضه می‌شود و با سیستم‌های عامل اندروید و همچنین iOS سازگار خواهد بود. لازم به اشاره است در ابتدای انتشار، تنها ۵ اپلیکیشن برروی گوگل پلی در دسترس قرار می‌گیرد اما سازندگان وعده داده‌اند که به مرور زمان محتویات و اپلیکیشن‌های بیشتری برای اکوسیستم Tori در دسترس قرار خواهد گرفت.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید