گیفت کارت
گیفت کارت

گزارش: استودیوی کوجیما پروداکشنز در Gamescom 2019 حضور خواهد داشت

۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۹

بر اساس گزارشی که از طریق منابع نزدیک به گیمفا به دست ما رسیده است، به نظر می‌رسد استودیوی کوجیما پروداکشنز در Gamescom 2019 حضور دارد و احتمالا شاهد برپایی غرفه‌هایی مرتبط با بازی Death Stranding طی این رویداد خواهیم بود

همان طور که می‌دانید بر خلاف استودیو‌هایی به مانند CD Project، هنوز استودیوی محبوب کوجیما پروداکشنز به طور رسمی از حضور خود در رویداد Gamescom 2019 خبر نداده است و مشخص نیست آیا طی این رویداد شاهد نمایش جدیدی از بازی Death Stranding خواهیم بود یا خیر. اما شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید به گزارش یکی از منابع نزدیک به گیمفا، با مراجعه به قسمت Matchmaking وب‌سایت Gamesom و ایجاد درخواستی برای مصاحبه یا ملاقات با سازندگان حاضر در این رویداد، وب‌سایت مورد نظر اطلاعات و جزئیات جالبی را فاش کرده است. بر اساس آن‌چه در تصویر زیر مشاهده می کنید، استودیوی کوجیما پروداکشنز علیرغم عدم اعلام رسمی، احتمالا در رویداد Gamescom 2019 حضور دارد و شاید شاهد برپایی غرفه‌هایی در ارتباط با بازی Death Stranding نیز باشیم.

البته این که اطلاعات مورد نظر تا چه میزان درست باشند، مشخص نیست و احتمالا هر چه که به رویداد Gamsecom 2019 نزدیک‌تر شویم، جزئیات بیشتری از این موضوع به اشتراک گذاشته شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید