دو بازی Alan Wake و For Honor به صورت رایگان در دسترس قرار گرفتند

۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

همان‌طور که استودیوی اپیک گیمز (Epic Games) وعده داده بود، دو بازی جذاب و پرطرفدار Alan Wake و For Honor هم‌اکنون به صورت رایگان برروی این فروشگاه در دسترس قرار گرفته است. اگر از دوست‌داران این دو بازی هستید، در ادامه با ما همراه باشید.

همان‌طور که در جریان هستید، اپیک گیمز هر هفته عناوین مختلفی را به صورت رایگان در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهد که باعث استقبال افراد زیادی هم شده است. حال به نظر می‌رسد که این استودیو تغییراتی در عرضه‌ی بازی‌ها ایجاد کرده است و از این پس هر دو هفته شاهد انتشار دو عنوان خواهیم بود. در روزهای گذشته نیز بازی‌هایی مانند This War of Mine و Moonlighter در دسترس قرار گرفتند و حال نوبت به دو عنوان پرطرفدار Alan Wake و For Honor رسیده است. اطلاعات بیشتر در این زمینه را از طریق این نشانی مشاهده کنید.

دو بازی فوق از امروز تا تاریخ ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ (۹ آگوست ۲۰۱۹ میلادی) به صورت رایگان برروی فروشگاه اپیک گیمز در دسترس قرار گرفته‌اند. مطمئنا هدف این استودیو از انجام این کار، آشنایی بیشتر بازی‌بازان و افزایش هواداران عناوین مذکور است. در صورت تمایل می‌توانید نقد و بررسی بازی Alan Wake را از طریق این صفحه مطالعه کنید. همچنین دسترسی به نقد و بررسی بازی For Honor از طریق این نشانی امکان‌پذیر است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید