ChinaJoy 2019 | بازی The Welkin World: Rebels معرفی شد

۱۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰

عناوین زیادی در طی رویداد ChinaJoy 2019 معرفی می‌شود که یکی از آن‌ها را می‌توان The Welkin World: Rebels دانست. این بازی قرار است امسال در اختیار بازی‌بازان قرار گیرد. برای آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری از این بازی عرضه شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

The Welkin World: Rebels از سری عناوین اکشن و جذابی است که در آن باید با کاراکتر خود به انبوهی از دشمنان مختلف حمله کرده و آن‌ها را یکی پس از دیگری از بین ببرید. این بازی داستان افرادی را روایت می‌کند که می‌خواهند جهان را مطابق میل خود تغییر دهند. عده‌ای هم با یکدیگر اتحاد تشکیل داده و لشگری قدرتمند را ساخته‌اند. شما باید انواع هنرهای رزمی را آموخته و از آن‌ها در جهت رسیدن به اهداف خود استفاده کنید. در این بازی مراحل، شخصیت‌ها و باس‌های متعددی وجود دارند که لذت تجربه‌ی آن را دوچندان خواهند کرد. اگر از دوست‌داران عناوین ژاپنی هستید، The Welkin World: Rebels را هرگز از دست ندهید.

به نقل از سازندگان، The Welkin World: Rebels امسال در تاریخی نامشخص برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. هنوز جزئیات دیگری از این بازی در دسترس نیست اما به محض دریافت اخبار بیشتر، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. در پایان می‌توانید تریلری از بازی مذکور را تماشا کنید.

دریافت با کیفیت ۴۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید