نیمور و چهار شگفت‌انگیز به Marvel Strike Force اضافه خواهند شد

۱۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۵

استودیوی فاکس‌نکست (FoxNext) از پنج شخصیت قابل بازی جدیدی که بزودی به عنوان Marvel Strike Force اضافه خواهند شد، رونمایی کرد.

شرکت مارول (Marvel) چندسالی است که در حال دست و پنجه نرم کردن با موضوع حق استفاده از شخصیت‌های حاضر در کتاب‌های مصور خود با دیگر شرکت‌های حوزه‌ی سرگرمی است. خانواده‌ی چهار شگفت‌انگیز نیز به عنوان چند تن از این شخصیت‌های مهم به حساب می‌آیند. با این حال شرکت مارول در اویل سال جاری میلادی اعلام کرده بود که اولین خانواده‌ی حاضر در کتاب‌های مصور را حداقل در بازی‌های ویدئویی و تا پایان سال ۲۰۱۹ مشاهده خواهیم کرد.

به نظر می‌رسد که مارول به قول خود عمل کرده و این خانواده‌ی دوست داشتنی را قرار است به یکی از مهم‌ترین و پرطرفداران‌ترین عنوان این روزهایش برروی پلتفرم تلفن‌های هوشمند وارد کند. استودیوی فاکس‌نکست به انتشار تصویر چهار شخصیت حاضر در این گروه، حضور آن‌ها را در بازی Marvel Strike Force تایید کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

البته تنها شاهد حضور این چهار شخصیت جدید نخواهیم بود و در واقع شخصیت پنجم یعنی نیمور (Namor) که در واقع پادشاه آتلانتیس در جهان مارول بوده و به عنوان همراه در کنار گروه انتقامجویان و گاهی نیز علیه آن‌ها ایستاده است، به بازی Marvel Strike Force اضافه خواهد شد. با توجه به قدرت‌های وی، به نظر می‌رسد که شاهد انیمیشن‌های جذابی از این شخصیت در آخرین اثر استودیوی فاکس‌نکست باشیم.

عنوان Marvel Strike Force در حال حاضر در دسترس پلتفرم تلفن‌های هوشمند و مجهز به سیستم‌عامل‌های اندورید و iOS قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید