Mortal Kombat 11 | از بروتالیتی جدید Cassie Cage رونمایی شد

۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰

با شروع فصل دوم بازی Mortal Kombat 11، استودیوی ندررلم (NetherRealm) از بروتالیتی جدید شخصیت Cassie Cage در کنار چالش‌ها و جوایز مختلف رونمایی کرده است. نام این بروتالیتی جدید “Fully Disarmed” است و کسی کیج در این حرکت با استفاده از دو اسلحه‌اش دست‌های حریف را قطع می‌کند.

بازی‌بازان می‌توانند با تجربه‌ی فصل دوم بازی این حرکت را به دست آورند. برای انجام این حرکت باید در فاصله‌ی دور از حریف قرار بگیرید و مطئن شوید نوار سلامتی حریف بسیار پایین باشد. با نگه داشتن کلید مربع در دوال‌شاک ۴ و یا معادل آن در کنترلرهای‌ دیگر و سپس اجرای حرکت ویژه‌ی dual-wielding، این بروتالیتی اجرا می‌شود. شما‌ می‌توانید ویدئوی مربوطه را در ادامه مشاهده و دریافت کنید.

دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P

علاوه بر این حرکت، اسکین‌ها و چالش‌های مختلفی برای بازی‌بازان نیز در نظر گرفته شده است که تصاویر آن را در ادامه مشاهده خواهید کرد. فصل دوم هم‌اکنون تا تاریخ دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ (۱۹ آگوست ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس قرار دارد.

بازی Mortal Kombat 11 هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی در دسترس است. شما می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر، نقد و بررسی منتشر شده توسط گیمفا را از این نشانی مطالعه کنید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید