موسیقی گیمفا | موسیقی‌های متن بازی Metal Gear Solid 3: Snake Eater

۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰

سلام خدمت کاربران و همراهان همیشگی گیمفا. امیدوارم حالتان خوب باشد و روزهای تابستانی داغ و خوبی را سپری کنید. با بخش جدید «موسیقی‌ گیمفا» همراه شما هستیم. به مانند گذشته، در این بخش سعی داریم تا موسیقی متن بازی‌های ویدئویی محبوب شما را تهیه کرده و برای دانلود قرار دهیم. این هفته به سراغ موسیقی‌های بازی محبوب Metal Gear Solid 3: Snake Eater رفته‌ایم؛ پس با ما همراه باشید.

سری Metal Gear Solid به خصوص سه نسخه‌ی اول آن برای بازی‌بازان نامی بسیار آشناست. عناوینی که در زمان خود یک شاهکار بی بدیل بوده‌اند. به واقع این سری با داشتن ویژگی‌هایی چون روایت داستانی جذاب، گیم‌پلی هیجان انگیز و تکنولوژی‌های به کار رفته در ساخت آن، حتی در نسل ششم نیز نسبت به بسیاری از بازی‌های هم رده‌ی خود پیشتاز بود. اگرچه این روزها سری Metal Gear Solid تنها نام این سری را یدک می‌کشد و دیگری اثری از آن فرمول موفق هیدئو کوجیما باقی نمانده، اما طرفداران Metal Gear Solid محال است که تجربه‌ی این سری شاهکار و خاطره انگیز به خصوص نسخه‌ی سوم آن را از یاد برده باشند.

به همین دلیل وقتی تصمیم گرفتیم تا موسیقی‌های متن یکی از عناوین سری Metal Gear Solid را در سایت گیمفا قرار دهیم، با خود گفتیم چه گزینه‌ای بهتر از Metal Gear Solid 3: Snake Eater. موسیقی‌های این بازی توسط Harry Gregson Williams و  Norihiko Hibino و عده‌ای دیگر از آهنگ‌سازان ساخته شده است. ترکیبی از موسیقی‌های احساسی و عمیق به همراه قطعاتی پرانرژی که با سکانس‌های اکشن و مبارزات بازی همخوانی دارند سبب خلق موسیقی‌هایی شده است که حتی به تنهایی (جدای از بازی) نیز ارزش شنیدن دارند. این آلبوم در دو دیسک و درمجموع ۴۳ قطعه عرضه شده که قطعه‌ی پیشنهادی ما به شما نیز Snake Eater است. شما می‌توانید موسیقی‌های متن بازی Metal Gear Solid 3: Snake Eater را در قسمت پایین دانلود کنید:

کیفیت ۳۲۰p:

دانلود موسیقی‌های متن بازی Metal Gear Solid 3: Snake Eater (دیسک اول)

دانلود موسیقی‌های متن بازی Metal Gear Solid 3: Snake Eater (دیسک دوم)

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید