انتشار اولین بسته الحاقی Rage 2 با تاخیر مواجه شد

۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵

استودیوهای ایدسافتور (id Software) و آوالانچ (Avalanche)، سازندگان بازی Rage 2، همچنان به پشتیبانی از این عنوان ادامه می‌دهند. به تازگی، یک به‌روزرسان بزرگ برای بازی عرضه شده که یک حالت جدید نیوگیم پلاس و دو درجه‌ی سختی جدید به آن اضافه شده است. با این حال، اولین بسته‌ی الحاقی بازی با نام Rise of the Ghosts که قرار بود در ماه آگست سال جاری میلادی منتشر شود، با تاخیر مواجه شده است.

این دو استودیو در نظر دارند دو بسته‌ی الحاقی را که شامل محتوای جدید داستانی، توانایی‌ها و قابلیت‌های جدید است، تا انتهای سال جاری میلادی عرضه کنند. به تازگی، در توییتر رسمی بازی اعلام شد که عرضه‌ی بسته الحاقی Rise of the Ghosts با تاخیر مواجه شده است و در ماه سپتامبر منتشر خواهد شد. با این حال، احتمال تاخیر در عرضه‌ی بسته الحاقی دوم Rage 2 نیز وجود دارد. بر اساس اطلاعات منتشر شده، بسته‌ی الحاقی دوم برای عرضه در ماه نوامبر ۲۰۱۹ میلادی برنامه‌ریزی شده است.

بازی Rage 2 در حال حاضر برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی بازی را از طریق وب‌سایت گیمفا با عنوان معجونی کم‌نظیر از هیجان و لذت ناب | نقد و بررسی بازی Rage 2 مطالعه بفرمایید.

 

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید