تصاویر جدیدی از شخصیت‌های بازی Daemon X Machina منتشر شد

4 مرداد 1398 - 12:30

پس از مدت‌ها انتظار، امروز سازندگان بازی جالب Daemon X Machina اقدام به انتشار تصاویر جدیدی از این عنوان کردند. هدف تیم سازنده از انجام این کار، آشنایی بیشتر بازی‌بازان با این بازی است. در ادامه‌ی خبر می‌توانید شاهد جزئیات بیشتر به همراه تصاویر بازی باشید.

Daemon X Machina از سری عناوین اکشنی است که در چند روز گذشته شاهد انتشار یک دمو برای آن بودیم. این دمو نتوانست انتظار بازی‌بازان را برآورده کند و انتقادهای بسیاری به همراه داشت. البته استودیوی مارولس (Marvelous) یک تریلر از روند بهبود نسخه‌ی اصلی را در دسترس قرار داد که از طریق این نشانی می‌توانید به اطلاعات بیشتری پی ببرید. حال عده‌ی زیادی از بازی‌بازان در انتظار یک عنوان اکشن جذاب از سوی مارولس هستند و باید دید که آیا نسخه‌ی اصلی آن به محبوبیت خواهد رسید یا خیر. Daemon X Machina در تاریخ ۲۲ شهریور ماه سال جاری (۱۳ سپتامبر  ۲۰۱۹ میلادی) به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

امروز هم استودیوی مارولس چند تصویر جالب از کاراکترهای بازی را در دسترس قرار داده است. اکثر شخصیت‌های بازی را روبات‌ها تشکیل می‌دهند و ظاهر هرکدام متفاوت است. در پایان می‌توانید این تصاویر را تماشا کنید.

 

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید