برنامه‌های سی‌دی پراجکت رد برای حضور در Gamescom 2019 مشخص شد

۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰

با نزدیک شدن به رویداد Gamescom 2019، اغلب شرکت‌های بزرگ صنعت بازی‌های ویدئویی که در این مراسم حضور دارند، برنامه‌هایی را برای نمایش عناوین خود ارائه داده‌اند. به تازگی، شرکت سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red)، برنامه‌ها و استراتژی‌های خود را برای حضور در این رویداد و نمایش بازی Cyberpunk 2077 اعلام کرده و به نظر می‌رسد تفاوت خیلی زیادی با آنچه که در رویداد E3 2019 ارائه شد، نخواهد داشت.

در مراسم Gamescom سال جاری، بازی Cyberpunk 2077 در مرکز توجه قرار خواهد داشت. کسانی که در این رویداد حضور دارند، می‌توانند نمایش زنده از گیم‌پلی این بازی را از روز ۲۱ الی ۲۴ آگست ببینند. در عین حال، اعضای رسانه قادر خواهند بود در روزهای ۲۰ الی ۲۱ آگست در پشت درهای بسته نمایش بازی را ببیند.

پیش از این، شرکت سی‌دی پراجکت رد تایید کرده بود که نمایش جدیدی از گیم‌پلی بازی را در رویداد PAX West ارائه خواهد داد. مراسم PAX West یک هفته پس از اتمام رویداد Gamescom برگزار خواهد شد.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۸ فروردین‌ماه سال جاری (۱۶ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. مراسم Gamescom 2019، از تاریخ ۲۰ الی ۲۴ آگست در شهر کلن آلمان برگزار خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید