اکشنی نایاب | نقدها و نمرات بازی Pawarumi

۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵

بازی Pawarumi به تازگی برروی پلتفرم‌های مختلفی عرضه شده است و حالا شاهد انتشار نقدها و نمرات آن هستیم. بازخوردها و نمرات ارائه شده از جانب منتقدین، گواه بر تجربه‌ای نسبتا خوب و سرگرم‌کننده است و اکثر منتقدین، کوتاه بودن بازی را نقطه‌ضعف آن می‌پندارند.

بازی Pawarumi که در سبک اکشن تیراندازی و Shoot’ Em Up قرار می‌گیرد، دارای سبک هنری منحصر بفردی بوده و توسط استودیوی منیوفکچر ۴۳ (Manufacture 43)، توسعه یافته است. این بازی در دنیایی علمی‌تخیلی جریان دارد و تاکنون توانسته است تا حدودی تحسین منتقدین را برانگیزد. اکثر منتقدین بخش‌های اکشن این عنوان را نقطه‌قوت آن و کوتاه بودن گیم‌پلی را نقطه‌ضعف آن می‌پندارند؛ به هر حال این بازی توانسته است بازخوردهای مثبتی را دریافت نماید و قطعا طرفداران سبک اکشن و تیراندازی، نهایت لذت را از تجربه‌ی آن خواهند برد.

Darkstation: 8/10

شاید بازی Pawarumi انقلابی نباشد ولی یک بازی اکشن فوق‌العاده محسوب می‌شود. اگر شما از طرفداران بازی‌های آرکید هستید، این عنوان را از دست ندهید.

Video Chums: 8/10

بازی Pawarumi طرفداران بازی‌های سبک اکشن و Shoot’ Em Up را راضی خواهد نمود. همچنین، تدابیری در این بازی به کار رفته است که موجب هیجان‌انگیزتر شدن آن، نسبت به دیگر عنوان هم‌سبک خود می‌شود.

God is a Geek: 8/10

چطور ممکن است که این بازی در گذشته ساخته نشده باشد. صریحا عرض می‌نمایم که تبدیل این عنوان به یک اکشن تیراندازی، شگفت‌انگیز بوده است.

TheXboxHub: 7/10

اگر شما به بازی‌های اکشن سرعتی علاقه دارید و کمبود محتوا شما را آزرده‌خاطر نمی‌نماید، این بازی ساعات لذت‌بخشی را همراه با اکشنی شلوغ به شما ارائه خواهد نمود.

GameSpew: 7/10

در نهایت بازی Pawarumi به مدت کمی شما را سرگرم خواهد نمود، مگر آن‌ که یک شکارچی امتیاز باشید. این بازی، عنوانی هیجان‌انگیز و منحصر بفرد است ولی محتوای زیادی در آن گنجانده نشده است. بر اساس مهارت بازی‌بازان، این بازی حتی می‌تواند در چند ساعتی به پایان برسد. اگرچه که بازگشت به این بازی بعد از مدتی با وجود اکشن سریعی که ارائه مینماید، بسیار سرگرم‌کننده خواهد بود.

بازی Pawarumi در حال حاضر برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی با قیمت ۱۴٫۹۹ دلار در دسترس قرار دارد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید