For Honor و Alan Wake دو بازی رایگان بعدی فروشگاه اپیک گیمز

۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰

به نظر می‌رسد که شرکت اپیک گیمز (Epic Games)، تغییرات اساسی را در برنامه‌ی بازی‌های رایگان خود ایجاد کرده است و به زودی قرار است تا در هر دو هفته، به جای یک بازی، شاهد دو بازی قابل دریافت به صورت رایگان باشیم.

لیست انتخابی فروشگاه اپیک گیمز، همیشه شامل عناوین ایندی (Indie) و مستقل می‌شد اما این شرکت طی تصمیم جالبی، قرار است تا دو عنوان مهم و دست اول یعنی Alan Wake و همچنین For Honor را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار دهد. این دو اثر از تاریخ جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ (۲ اوت ۲۰۱۹) تا تاریخ جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ (۹ اوت ۲۰۱۹) به صورت رایگان در دسترس کاربران این فروشگاه قرار می‌گیرند. شما می‌توانید با اضافه کردن ایین دو اثر به اکانت فروشگاه اپیک گیمز خود، برای همیشه صاحب آن‌ها شده و از تجربه‌ی این دو اثر ل ت ببرید.

برنامه‌ی اپیک گیمز در ابتدا به اینگونه بود که طی هر دو هفته، یک اثر به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌گرفت. سپس این زمان به یک هفته کاهش پیدا کرد. حال نیز به نظر می‌رسد که شاهد عرضه‌ی دو بازی طی هر یک هفته از سوی این فروشگاه باشیم. در حال حاضر دو بازی This War of Mine و Moonlighter تا هفته‌ی آینده به صورت رایگان در دسترس قرار دارند. اگر دوست دارید تا این دو اثر را به صورت مادام‌العمر در اختیار داشته باشید، پس بهتر است تا نسبت به اضافه کردن این دو اثر به کتابخانه‌ی فروشگاه اپیک گیمز خود، اقدام کنید.

بازی For Honor در گذشته نیز به صورت رایگان و مادام‌المعر از سوی یوبی‌سافت و برروی پلتفرم رایانه‌ی شخصی عرضه شده بود. همچنین بازی Alan Wake نیز با تخفیفات شگفت‌انگیزی، تقریبا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است اما با این حال، عرضه‌ی دو عنوان AAA به صورت رایگان از سوی اپیک گیمز، عمل بسیار مهم و جالبی است و قدم بسیار مهمی از سوی این شرکت به حساب می‌آید.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید