گیفت کارت
گیفت کارت

تی‌اچ‌کیو نوردیک در Gamescom 2019 از چند بازی جدید رونمایی خواهد کرد

۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰

در چند سال اخیر، شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک (THQ Nordic) در کنار ارائه‌ی بازی‌های جدید، با خرید امتیاز برخی از IPهای قدیمی و فراموش شده، سعی در احیا کردن آن‌ها داشته است. این شرکت در جریان رویداد E3 2019، یک نسخه‌ی فرعی جدید از سری بازی‌های Darksiders و نسخه‌ی بازسازی شده‌ی عنوان Destroy All Humans را معرفی کرد. حال، آن‌ها قصد دارند در رویداد Gamescom سال جاری از چند عنوان جدید رونمایی کنند.

مراسم Gamescom، از بزرگترین رویدادهای سالانه‌ی بازی‌های ویدئویی در اروپا است که هر ساله در ماه آگست میلادی برگزار می‌شود. شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک قصد دارد سه عنوان را در پشت درهای بسته نمایش دهد و یکی از آن‌ها به زودی معرفی خواهد شد و برای بازی‌بازان قابل بازی خواهد بود.

بر اساس یک  شایعه‌ی منتشر شده در اوایل سال جاری مبنی بر در دست ساخت قرار داشتن نسخه‌ی جدیدی از بازی Red Faction، احتمال می‌رود از  این عنوان رونمایی شود. این معرفی قرار است در ۱۹ آگست انجام شود. مراسم Gamecom 2019، از تاریخ ۱۹ الی ۲۴ آگست (۲۸ مرداد الی ۲ شهریور) در شهر کلن آلمان برگزار خواهد شد. شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک به همین مناسبت، ویدئویی از عناوین خود را که قرار است در این رویداد حضور داشته باشند، منتشر کرده است که می‌توانید در قسمت زیر مشاهده بفرمایید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید