بهینه‌ساز Wolfenstein: Youngblood در آخرین بروزرسان درایور کارت‌گرافیک انویدیا وجود دارد

۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰

کارت گرافیک Nvidia Geforce RTX 2080 Super به صورت عمومی و در خرده فروشی‌ها در دسترس قرار گرفت و به دنبال همین عرضه نیز شاهد ارائه‌ی بروزرسان جدیدی برای درایورهای کارت‌های گرافیک شرکت انویدیا (Nvidia) بوده‌ایم. با این‌حال با بررسی کدهای موجود در این بروزرسان، متوجه شدیم که بهینه‌سازهای سه عنوان مهم که طی هفته‌ی آینده در دسترس رایانه‌ی شخصی قرار می‌گیرند در این بروزرسان قرار داده شده‌اند.

کارت گرافیک RTX 2080 Super در طنین اولیه‌ی نام خود به عنوان گزینه‌ی بسیار عالی برای اجرای بازی‌ها با رزولوشن ۱۴۴۰P و ۴K به حساب می‌آید و شامل پشتیبانی از فناوری «رهیابی پرتو» نیز می‌شود اما واقعیت این است که تنها شاهد ۱۰ درصد عملکرد بهتر نسبت به نسخه‌ی پایه‌ی آن که در سال گذشته عرضه شد، هستیم.

شرکت انویدیا به دلیل عرضه‌ی عمومی این کارت‌گرافیک، بروزرسان ۴۳۱٫۶۰ WHQL را برای درایور کارت‌های گرافیک خود عرضه کرد که علاوه بر افزایش بهبود عملکرد RTX 2080 Super، بهینه‌سازی‌هایی را هم برای بخش Game Ready سه بازی Wolfenstein: Cyberpilot ،Wolfenstein: Youngblood و Madden NFL 20 که طی هفته‌ی آینده عرضه می‌گردند، ارائه می‌دهد.

این بروزرسان علاوه بر افزایش عملکرد بازی‌ها معمولی و همچنین واقعیت مجازی، باعث کاهش چشمگیر باگ‌ها و مشکلات گرافیکی بازی‌ها می‌شود و همچنین مشکلات مربوط به نرخ‌فریم و تصویر را نیز کاهش می‌دهند. می‌توان دلیل عرضه‌ی زودهنگام بهینه‌ساز گرافیکی سه اثر پیش‌رو را، اتمام ساخت و همچنین اتمام رویه‌ی بهینه‌سازی‌های پیش از عرضه‌ی آن‌ها از سوی شرکت سازنده در نظر گرفت.

شرکت انویدیا طی هفته‌ی گذشته قول داده بود که با عرضه‌ی بهینه‌سازی مناسب برای Wolfenstein: Youngblood، کاربران از تمام قدرت کارت‌های گرافیک RTX در اجرای این اثر بهره‌ببرند. با این وجود بازی Wolfenstein: Youngblood در هنگام عرضه از قابلیت رهگیری پرتو بهره نمی‌برد که می‌توان اینگونه گفت که بروزرسان ۴۳۱٫۶۰ WHQL، بهینه‌ساز نهایی از سوی انویدیا برای Wolfenstein: Youngblood نخواهد بود و احتمالا طی یک الی دو ماه آینده نیز بهینه‌ساز جدیدی برای این بازی عرضه گردد.

از دیگر ویژگی‌های بروزرسان ۴۳۱٫۶۰ WHQL، می‌توان به قابلیت‌های زیر اشاره کرد:

  • اضافه شدن قابلیت G-Sync به سه مانیتور AOC’s AG272FCX6 و AOC’s AG272FG3R و HP 24x
  • رفع مشکلات صفحه نمایش در لپتاپ‌هایی با دو کارت‌‌گرافیک Nvidia Geforce GTX 1080 به صورت SLI
  • رفع مشکل نمایش بافت‌های محیطی در بازی World of Warcraft Battle for Azeroth
  • بازگشت تنظیمات HDR به کنترل‌پنل سیستم عامل ویندوز

بروزرسان ۴۳۱٫۶۰ WHQL شب گذشته در دسترس قرار گرفت که شما می‌توانید به دریافت این بروزرسانی از طریق برنامه‌ی GeForce Experience و یا سایت رسمی انویدیا  و با وارد کردن مدل کارت‌گرافیک خود، اقدام کنید.

بازی Wolfenstein: Youngblood در تاریخ ۴ مرداد ۱۳۹۸ (۲۵ جولای ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم رایانه‌ی شخصی و یک روز بعد، در تاریخ ۵ مرداد ۹۸ (۲۶ جولای ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌ی شخصی قرار خواهد گرفت.

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید