سازندگان بازی Iron Harvest از نقشه‌ی جدیدی رونمایی کردند

۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

به تازگی استودیوی کینگ آرت گیمز (King Art Games)، اطلاعات جالبی را در باب نقشه‌ی جدید بازی استراتژیک Iron Harvest منتشر کرد. همچنی تعدادی از تصاویری را که به دست طرفداران کشیده شده است، به اشتراک گذاشت.

بر خلاف عناوین دیگر، بازی Iron Harvest اطلاعات کمی را از خود به اشتراک گذاشته و به نوعی، به سکوت خبری روی آورده است. هر از چند گاهی سازندگان این بازی به صحنه آمده و دانش اندکی را در اختیار طرفداران خود قرار می‌دهند و به عطش انتظار آن‌ها دامن می‌زنند. حال، در اتفاقی نادر، سازندگان از نقشه‌ی جدید بازی پرده‌برداری کردند. این نقشه، در زمین نفت‌خیزی قرار دارد و همچون بازی Iron Harvest، به تضاد بین زندگی ساده‌ی روستایی و توسعه‌ی صنعتی می‌پردازد و نشان می‌دهد که چگونه توسعه و صنعت، زندگانی معصومانه‌ی روستاییان را تغییر می‌دهد.

استودیوی کینگ آرت گیمز در این باب، توضیح می‌دهد:

در شروع بازی، شما در خارج از مناطق استراتژیک قرار دارید و می‌توانید تصمیم بگیرید که از چه روشی بازی را به پیش ببرید. به عنوان مثال، می‌توانید ابتدا به ساخت استحکامات در اطراف روستا مشغول شده و سپس به حمله دست بزنید؛ با اینکه می‌توانید به حفاظت از منابع نفتی پرداخته و از این طریق، ثروت عظیمی را بدست آورید.

با توجه به اینکه ما با عنوان پرمحتوایی رو به رو هستیم که قصد دارد تا سبک جدیدی در دنیای بازی‌های استراتژیک خلق کند، بهتر است قبل از هر تصمیمی، به نتایج آن فکر کنیم و سپس، قدم بعدی خود را برداریم.

استودیوی کینگ آرت گیمز، با سرعت زیادی به توسعه‌ی بازی Iron Harvest می‌پردازد. همچنین این استودیو، از علاقه‌ای که بازی‌بازان به عنوان Iron Harvest نشان داده‌اند، بسیار خشنود بوده و می‌خواهد این شادی را با انتشار تصاویری که به دست طرفداران کشیده شده است، به اشتراک گذارد. در ادامه شما را دعوت می‌کنیم تا از این تصاویر لذت ببرید.

بازی Iron Harvest توسط استودیوی کینگ آرت گیمز در حال توسعه است و شرکت دیپ سیلور (Deep Silver)، ناشر این بازی بوده و برنامه دارد تا آن را در سال ۲۰۱۹ میلادی برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید