پیروزی ابرقهرمان‌ها | نقدها و نمرات Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order

۲۸ تیر ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۵

همانطور که اطلاع دارید بازی Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order امروز و در تاریخ ۲۸ تیر ماه (۱۹ جولای) منتشر شد و در پی آن شاهد انتشار نقدها و نمرات این بازی هستیم. در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی به نقدها و نمرات این بازی داشته باشیم.

مطمئنا همگی با استودیوی تیم نینجا آشنایی داریم. این استودیو در سال ۱۹۹۵ به طور رسمی فعالیت خود را آغاز نمود و تا به امروز که حدودا ۲۴ سال از زمان آغاز فعالیتش می‌گذرد عناوین بزرگ و متعددی را تولید کرده است. یکی از بازی‌هایی که این استودیو را بسیار محبوب ساخت عنوان Ninja Gaiden بود. علاوه‌بر مجموعه بازی‌های بزرگی چون Ninja Gaiden و Dead Or Alive همکاری این استودیو با کمپانی کویی‌تکمو () هم بسیاربر میزان محبوبیت و شهرت این استودیو افزود. اکنون شاهد انتشار آخرین ساخته‌ی این کمپانی با نام Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order هستیم.

همانطور که در بالا هم اشاره کردیم این بازی ساخت و توسعه‌داده شده برای کنسول نینتندو سوییچ توسط استودیوی تیم نینجا و کویی تکمو است. این بازی به سبک اکشن نقش آفرینی، هک اند اسلش ساخته شده است. این عنوان در مجموع دارای ۴۲ شخصیت قابل انتخاب است. همچنین باید بگوییم ۲۵ باس و ۱۹ متحد (Allies) هم در این بازی وجود دارد. قطعا هر کدام از شخصیت‌های قابل بازی‌ کردن برای ما آشنا هستند و داستان آن‌ها را همگی به خوبی می‌دانیم. البته لازم به ذکر است برخی از شخصیت‌های این بازی بوسیله‌ی بسته‌های الحاقی به این بازی اضافه می‌شوند.

اما در ادامه قصد داریم تا نقدها و نمرات این بازی را بررسی کنیم پس در ادامه همراه ما باشید.

 ۸٫۵/۱۰    :    Multiplayer.it

شخصیت‌های این بازی بسیار ششبیه به منابع کامیک و فیلم‌های مربوط به هر ابرقهرمان است. اساسا یک لغزش مدرن در این بازی ایجاد شده که تجربه‌ی این بازی در کنار دوستانتان را لذت بخش می‌کند.

  ۸/۱۰    :    TheSixthAxis

هدف از ساخت این بازی سرگرم کردن طرفداران جدید و قدیمی بازی است و این نسخه یک تجدید حیات برای چنین مجموعه‌ای به حساب می‌آید. بدون شک با آمدن بسته‌های اللحاقی جدید تا پایان این سال بازی جذاب‌تر هم خواهد شد.

     ۷٫۵/۱۰      :    Meristation

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order یک عنوان ابرقهرمانی موفق نیست اما با ارائه‌ی خدمات فراوان به طرفداران سبب می‌شود تا بسیار سرگرم کننده و جذاب باشد.

    ۷/۱۰      :    Eurogamer Italy

ترکیبی از ابرقهرمان‌ها؛ این بازی تنها برای نینتندو سوییچ عرضه شده و ما نمونه‌ی بهتر از آن را دیده‌ایم. شاید بتوان گفت به میزان لازم این بازی شایستگی ندارد.

    ۶/۱۰     :      Metro GameCentral

کم عمق، تکراری و بسیار احمقانه؛ از این بازی فقط زمانی می‌توان لذت برد که به همراه دوستانتان آن را تجربه کنید. فعلا بهترین یا بدترین شاهد تلاش فراوان مارول در زمانی طولانی هستیم.

توجه: پس از انتشار سایر نمرات این صفحه به‌روز خواهد شد.

بازی Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order امروز و برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر شد.

نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در رابطه با نمرات این بازی چیست؟ به نظر شما نقاط قوت و ضعف این بازی چه مواردی است؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید