تهیه کننده‌ی سری Splatoon هنوز برای آینده‌ی مجموعه‌ تصمیم نگرفته است

۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰

پس از دو سال، به نظر می‌رسد که بالاخره توسعه‌ی بازی Spaltoon 2 به پایان رسیده است. در طی این دوره، این عنوان محبوب یک بسته‌ی الحاقی باکیفیت را دریافت کرد و این آخر هفته نیز شاهد آخرین Splatfest آن خواهیم بود. پس از این رویداد، پشتیبانی بازی تنها شامل انتشار به‌روزرسانی‌های متعادل کننده و مسابقات ماهانه خواهد شد.

اما آینده‌ی Inkling‌ها و Octoling‌ها به چه صورت خواهد بود؟ آقای هیساشی نوگامی (Hisashi Nogami)، تهیه کننده‌ی سری Splatoon، در طی مصاحبه‌ای با مجله‌ی ژاپنی فامیتسو اعلام کرد که آن‌ها مشغول کار برروی به‌روزرسانی‌های متعدد Splatoon 2 هستند و هنوز برای آینده‌ی مجموعه تصمیمی نگرفته‌اند.

علاوه بر این، آقای نوگامی اضافه کرد که در صورت ادامه‌ی پشتیبانی بازی‌بازان از این سری، ممکن است اتفاقی رخ دهد:

مراحل توسعه‌ی Splatoon 2 دقیقاً پس از عرضه‌ی نسخه‌ی اول آغاز شد. حال ما بسته‌ی Octo Expansion را نیز تولید کردیم. پس هم‌اکنون به طور کامل برروی به‌روزرسانی‌ها تمرکز داریم و هنوز به آینده فکر نکرده‌ایم.

پس از این‌که همه چیز به پایان رسید، به برنامه‌های آینده فکر خواهیم کرد.

ما هنوز در مرحله‌ای قرار نداریم که بتوانیم قولی بدهیم، اما دوست داریم به محبت و علاقه‌ی مردمی که ما را حمایت کردند به نحوی پاسخ دهیم. پس اگر به حمایت از ما ادامه دهید، این ممکن است به یک واقعیت تبدیل شود.

با توجه به این‌که نینتندو معمولاً تنها یک نسخه‌ از بازی‌های چندنفره‌ی خود را در هر نسل منتشر می‌کند، بعید است که شاهد Splatoon 3 برروی نینتندو سوییچ باشیم. اما با این‌ حال، احتمال عرضه‌ی یک بازی فرعی از سری Splatoon برای کنسول ترکیبی نینتندو وجود دارد و به نظر می‌رسد که آقای نوگامی نیز به ساخت چنین عنوانی نیز علاقه‌ مند باشد.

بازی Splatoon 2 هم‌اکنون به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید