تصاویر جدیدی از پیری شخصیت‌های محبوب بازی‌های ویدئویی منتشر شد

۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۰

تصاویر باورنکردنی و زیبایی در سایت pushsquare منتشر شد که حالت پیر شخصیت‌های محبوب بازی‌بازان را نشان می‌دهد. این تصاویر به کمک اپلیکیشن FaceApp به‌وجود آمده است.

آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که اگر شخصیت‌های محبوب شما پیر شوند، چه شکل و قیافه‌ای خواهند داشت. خوشبختانه به کمک اپلیکیشن FaceApp، این توانایی وجود دارد و سایت pushsquare، به کاری خلاقانه دست زده و چند نمونه از جادوی این اپلیکیشن را به نمایش گذاشته است. مطمئنا افرادی هستند که دوست ندارند پیری قهرمانانشان را ببیند و حتی تصور چنین چیزی برای آن‌ها غیر قابل قبول است؛ اگر شما از این دسته افراد هستید، بهتر است خود را برای تصاویری غافل‌گیر کننده آماده نمایید.

 

سری Uncharted، دو شخصیت نیتن دریک (Nathan Drake) و کلو فریژر (Chloe Frazer)

ممکن است که نیتن و کلو، در دوران پیری هم حرفی برای گفتن داشته باشند ولی در این تصاویر، بسیار فرتوت و شکسته به نظر می‌آیند و دلیل آن نیز، تجربه‌ی یک زندگی ماجراجویانه و هر لحظه دست و پنجه نرم کردن با مرگ است.

 

سری Uncharted، دو شخصیت النا فیشر (Elena Fisher) و ویکتور سالیوان (Victor “Sully” Sullivan)

النا به نظر سرحال می‌آید و چنین امری برای کسی که بیش‌تر عمر خود را با نیتن دریک سپری کرده، تحسین برانگیز است. ویکتور که خود، فرد سن و سال داری در سری Uncharted بود، حالا فوق العاده پیر شده و دیگر حوصله‌ی ماجراجویی را ندارد.

 

بازی God of War، شخصیت کریتوس (Kratos)

کریتوس ممکن است که پیر به نظر بیاید و ریشش سفید شده باشد، ولی هنوز هم کسی جرات ندارد که سر به سر وی بگذارد.

 

بازی Horizon: Zero Dawn، شخصیت الوی (Aloy)

برخلاف اینکه الوی بیش‌تر زندگی‌اش را صرف شکار ربات‌های غول‌پیکر نمود، آنچنان پیر به نظر نمی‌رسد و هنوز قرمزی موی او باقی مانده است و شاید بتواند چند ربات دیگر را نیز از بین ببرد.

 

بازی Marvel’s Spider-Man، شخصیت پیتر پارکر (Peter Parker)

چه بلایی بر سر مرد عنکبوتی آمده است؟ به نظر می‌رسد، فشار و استرس ناشی از مسئولیت‌های یک ابرقهرمان، کار خود را کرده و پیتر را در سن پیری از پای در آورده است و حتی داشتن قدرت‌های یک عنکبوت نیز، نتوانسته جلوی سالخوردگی پیتر پارکر را بگیرد.

 

بازی Days Gone، شخصیت دیکن سینت جان (Deacon St. John)

دیکن، زندگی سختی را تجربه کرد و آثار آن اکنون بر چهره‌ی او نمایان است. در این سن، دیکن بیش از هر زمان دیگری به موتور باوفای خود نیاز دارد.

 

بازی Final Fantasy VII Remake، شخصیت کلود استرایف (Cloud Strife)

متاسفانه اپلیکیشن FaceApp، کلود را به عنوان یک شخصیت مونث شناسایی می‌کند. به هر حال، در این سن، کلود دوران سختی را طی می‌کند و هر موقع که از سلاح خود استفاده می‌کند، کمر درد می‌گیرد.

 

بازی Assassin’s Creed Odyssey، دو شخصیت الکسیوس (Alexios) و کساندرا (Kassandra)

اگر الکسیوس و کساندرا یکی زندگی معمولی را تجربه می‌کردند، پبری آن‌ها چنین حالتی داشت. با این وجود، در چنین سنی، بالا رفتن از بناهای مختلف و یک تنه جلوی یک لشکر ایستادن، کار آسانی نخواهد بود.

 

بازی The Witcher 3: Wild Hunt، شخصیت گرلت (Geralt of Rivia)

گرگ سفید، اکنون پیر شده است و شاید نتواند واکنش سریعی را در مقابل دشمنان از خود نشان دهد، ولی مطمئن باشید که او هنوز هم می‌تواند در ثانیه‌ای شما را به خاکستر تبدیل کند.

 

بازی Yakuza Series، شخصیت کازوما (Kazuma Kiryu)

هر اژدهایی، دوران مخصوص به خود را دارد، ولی متاسفانه دوران فرمانروایی اژدهای ژاپنی تمام شده است. با اینکه چشمان کازوما، از برش خاصی برخوردار است، به سختی می‌توان تصور کرد که او هنوز هم توانایی تار و مار کردن دشمنان خود را داشته باشد.

 

بازی Detroit: Become Human، شخصیت کانر (Connor)

چه می‌شد اگر ربات‌ها از توانایی پیر شدن برخوردار بودند؟ بالاخره کانر توانست جواب این سوال را پیدا کرده و به یک انسان واقعی تبدیل شود. ولی اکنون که وی پا به سن گذاشته است، آیا از تصمیم خود راضی است؟

0
0
برچسب‌ها: ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید