بازی Picross Lord of the Nazarick معرفی شد

۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۵

سازندگان بازی Picross Lord of the Nazarick امروز به معرفی این عنوان پرداخته و تریلری از آن را برای آشنایی بیشتر در اختیار بازی‌بازان قرار دادند. همچنین تاریخ دقیق انتشار این بازی مشخص شده است که جزئیات بیشتر به همراه تاریخ دقیق عرضه‌ی آن را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

این روزها عناوین زیادی برای کنسول نینتندو سوییچ معرفی می‌شوند که یکی از آن‌ها را می‌توان Picross Lord of the Nazarick دانست. سبک این بازی معمایی و پازل است و به نظر می‌رسد که عده‌ی زیادی را به خود سرگرم خواهد کرد. مراحل ابتدایی این بازی بسیار ساده و بیشتر برای آموزش طراحی شده است. بدیهی است که هر چه به سمت جلو پیش بروید، با چالش‌های دشوارتری مواجه خواهید شد. اگر از دوست‌داران عناوین به این سبک هستید، Picross Lord of the Nazarick را هرگز از دست ندهید. گفتنی است که استودیوی ژوپیتر (Jupiter) وظیفه‌ی انتشار این بازی را برعهده دارد.

طبق اعلام سازندگان، این بازی در تاریخ ۳ مرداد ۱۳۹۸ (۲۵ جولای ۲۰۱۹ میلادی) در اختیار دارندگان کنسول نینتندو سوییچ قرار خواهد گرفت. در پایان می‌توانید شاهد تریلر معرفی این بازی باشید. به محض دریافت اطلاعات بیشتر از این بازی، آن را با شما در میان خواهیم گذاشت.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید