تاریخ انتشار بازی Artifact Adventure Gaiden DX برروی رایانه‌های شخصی مشخص شد

۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰

تیم سازنده‌ی بازی جالب Artifact Adventure Gaiden DX به تازگی از انتشار این عنوان برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی خبر داده‌ است. به این ترتیب دارندگان این پلتفرم نیز در آینده‌ای نزدیک قادر به تجربه‌ی این بازی خواهند بود. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیاتی از این بازی باشید.

Artifact Adventure Gaiden DX از سری عناوین ماجراجویی و جهان‌باز است که یاد و خاطره‌ی بازی‌های قدیمی را برای ما زنده می‌کند. در این بازی شما باید کنترل شخصیتی دوست‌داشتنی را در دست گرفته و اهداف خاصی را دنبال کنید. همچنین شما حق انتخاب‌های زیادی هم دارید که جریان بازی را تغییر خواهند داد. اگر از دوست‌داران عناوین به این سبک هستید، Artifact Adventure Gaiden DX را هرگز از دست ندهید. گفتنی است که استودیوی ژاپنی بلافمن گیمز (Bluffman Games) وظیفه‌ی انتشار این بازی را برعهده دارد.

Artifact Adventure Gaiden DX حدود ۱۱ روز پیش برای کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت و عده‌ی زیادی را به خود سرگرم کرد. گیم‌پلی نسبتا خوب و موسیقی‌های جذاب را می‌توان از دلایل موفقیت این بازی تا الان دانست. حال خبر آمده است که این بازی در تاریخ ۹ مرداد ۱۳۹۸ (۳۱ جولای ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز عرضه خواهد شد. در صورت دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه، آن‌ را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0
PC

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید