شکوه امپراطوری | نقدها و نمرات Field of Glory: Empires

۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰

همانطور که اطلاع دارید بازی Field of Glory: Empires در تاریخ ۲۰ تیر ماه (۱۱ جولای) منتشر شد و در پی آن شاهد انتشار نقدها و نمرات این بازی هستیم. در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی به نقدها و نمرات این بازی داشته باشیم.

شرکت اجید (AGEod) ناشری فرانسوی است که در زمینه‌ی تولید بازی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی فعال دارد. این کمپانی همواره از سال ۲۰۰۵ و با آغاز فعالیت رسمی خود، در زمینه‌ی ساخت عناوین استراتژی تخصص داشته و با این سبک بازی شناخته می‌شود. به علت علاقه‌ی سازندگان به ساخت بازی در این سبک‌ سبب شده تا عناوین بزرگ و بسیار جذابی در تاریخ عناوین استراتژی منتشر نماید. آخرین ساخته‌ی این استودیوی فرانسوی بازی Field of Glory: Empires است که اخیرا شاهد انتشار آن بودیم.

همانطور که در بالا هم اشاره کردیم بازی مذکور یک عنوان استراتژی بزرگ است. که در آن شما در یک پرده‌ی پیچیده کشورها و اقوام مختلف را با فرهنگ‌های متمایز مشاهده می‌کنید. برخی از منتقدین این بازی را اعتیادآور دانسته‌اند و دلیل این امر را گیم‌پلی و سیستم مبارزاتی جذاب بازی عنوان کردند. با این بازی می‌توانید مدت زمان بسیار زیادی را سرگرم شوید. بازی در بخش‌های مدیترانه‌ای اروپا روایت می‌شود و شما باید به یک امپراطوری حکومت کنید. شاید نکته‌ای که این عنوان را از سایر عناوین مشابه متمایز می‌کند این است که در این بازی تعداد سربازان شما مهم نیست؛ درواقع این مهارت و تاکتیک شماست که نتیجه‌ی نبردها را مشخص می‌کند. توجه داشته باشید در این بازی سیستم اقتصادی نقش بسیار مهم و فراوانی دارد بنابراین باید در این زمینه هم موفق عمل نمایید تا در نهایت بتوانید در نبردها پیروز باشید.

اما در ادامه قصد داریم تا نقدها و نمرات این بازی را بررسی کنیم پس در ادامه همراه ما باشید.

 ۱۰/۱۰     :   Strategy Gamer

این بازی یک عنوان total war نیست اما اگر به دنیال یک عنوان استراتژی زیرکانه می‌گردید و به دنبال تجربه‌ی نظامی متفاوت‌تری می‌گردید پیشنهاد می‌کنیم Field of Glory: Empires را تجربه کنید چراکه فضای جدیدی برای شما ایجاد می‌کند.

۸٫۴/۱۰    :     IGN Italia

Field of Glory: Empires یکی از عناوین عمیق و بزرگ استودیوی اجید است. با اینکه مدت زمان زیادی است بازی‌های استراتژی منتشر می‌شوند اما نبود آموزش کافی و سطح مشترک آن بخوبی می‌توان گفت بازیکنان را می‌ترساند.

    ۸/۱۰    :     Everyeye.it

تلاش جدید این استودیو را شاهد هستیم. انحطاط یک ملت و مردمی که در حال حاضر باید با فرهنگ، مدیریت خوب و سرمایه گذاری‌ روی زیر ساخت ها به نبرد بپردازند.

          ۷٫۷/۱۰    :       SpazioGames

یک عنوان استراتژی بزرگ که در طول دوره‌ی hellenistic روایت می‌شود. این عنوان را می‌توان ترکیبی عمیق و پیچیده دانست که متاسفانه فاقد برخی نکات کلیدی و مهم است.

 ۷/۱۰    :     Softpedia

اگر می‌خواهید بخشی از روم باستان را به قرن بیست و یکم بیاورید و رویای خود را به عنوان یک رویای استراتژی بزرگ در نظر بگیرید، باید بگوییم حتما این عنوان را تجربه کنید.

  ۵٫۹/۱۰     :      ۴Players.de

این بازی بسیار وحشتناک و خسته کننده است. حتی اگر به ویدئوهای یوتیوب این بازی دقت کنید متوجه مشکلات مکانیکی بازی خواهید شد و به طور کامل کاستی‌های بازی قابل تشخیص است.

توجه: پس از انتشار سایر نمرات این صفحه به‌روز خواهد شد.

بازی Field of Glory: Empires در تاریخ ۲۰ تیر ماه (۱۰ جولای) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی منتشر شد.

نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در رابطه با نمرات این بازی چیست؟ به نظر شما نقاط قوت و ضعف این بازی چه مواردی است؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید