بهینه‌ساز ۱٫۲۵ بازی Days Gone منتشر شد

۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰

به‌روزرسانی عظیمی برای عنوان محبوب و هیجان‌انگیز Days Gone منتشر شد که محتویات جدیدی را به بازی اضافه می‌کند. همچنین چالش جدید این بازی، که سومین چالش آن از دوازده چالش برنامه‌ریزی شده است، در دسترس کاربران قرار گرفت. بالاخره زمان ویراژ دادن با موتورسیکلت‌ فرا رسیده است.

بروزرسانی‌های متعددی که در راستای بهبود عملکرد بازی Days Gone عرضه گشت، به نوعی گویای تلاش بی‌وقفه‌ی استودیوی سونی بند (Sony Bend Studios) است؛ زیرا زمانی که عنوان Days Gone منتشر شد، این بازی دارای مشکلات زیاد و مختلفی بود و در تجربه‌ی کاربران اخلال ایجاد می‌کرد. حال بعد از انتشار بهینه‌سازهای متعدد، این مشکلات تا حد زیادی رفع شده است و موارد هیجان‌انگیز زیادی به بازی، از جمله چالش‌های دوازده‌گانه، اضافه گردید.

به تازگی بهینه‌ساز ۱٫۲۵ بازی Days Gone منتشر شد. این به‌روزرسانی حدود ۱۵ گیگابایت حجم دارد و چالش جدید Drifter’s Run را به بازی اضافه می‌‌کند. این اولین چالشی است که اساس آن بر پایه‌ی استفاده از موتورسیکلت‌ دیکن (Deacon St. John) قرار دارد. در چالش Drifter’s Run، شما در ناحیه‌ی دریاچه‌ی کارتر (Crater Lake) حضور دارید و باید با تمام سرعت به جمع‌آوری نوارهای پانسمان بپردازید و در زمان معینی از خط پایان عبور کنید. البته تکمیل این چالش به همین راحتی که تصورش را می‌کنید نیست؛ زیرا ناحیه‌ی دریاچه‌ی کارتر، مملوء از خطرات گوناگون است و شما در این مسیر، باید مراقب خانه‌های سوخته، فریکرها و دسته‌های عظیمی از این موجودات کریه باشید. همچنین می‌توانید تا با عبور از روی رمپ‌های قرار داده شده در مسیر، امتیاز بیشتری کسب نمایید. این چالش را با موفقیت به پایان رسانید و با کسب امتیاز لازم، از جوایزی مثل شخصیت‌های قابل بازی، انواع انگشترها و پوسته‌های جدید جهت شخصی‌سازی موتورسیکلت خود بهره ببرید. به محض اتمام یک چالش، نشان Challenge’s Patch به شما داده می‌شود و این نشان زیبا به صورت دائمی برروی ژاکت دیکن نقش می‌‌بندد.

رفع مشکلات بازی:

  • بازی‌بازان باید بتوانند به راحتی در مرحله‌ی It’s A Rifle, Not a Gun پیشروی کنند.
  • اگر شما دقیقا بعد از آتش زدن لانه‌ی فریکرها بمیرید، لانه دوباره به فعالیت خود ادامه می‌دهد.
  • آگاهی NPCها نسبت و وقایع اطراف خود بیش‌تر شده است.
  • در حین برداشت چند وسیله‌ی نزدیک به جعبه‌ی مهمات، دیکن خود به خود مهمات را نیز بر می‌دارد.
  • اعمال تغییراتی در بازی جهت عمکرد بهتر چالش Drifter’s Run.
  • برطرف کردن مشکل قابلیت Survival Vision در حالت Survival Mode.
  • پوسته‌ی Dead Don’t Ride، جهت شخصی سازی موتورسیکلت باید در تعمیرگاه موجود باشد.

بازی Days Gone هم‌اکنون به صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید