ماموریت غیرممکن | نقدها و نمرات Defector

۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۳

همانطور که اطلاع دارید بازی DEFECTOR منتشر شد و در پی آن شاهد انتشار نقدها و نمرات این بازی هستیم. در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی به نقدها و نمرات این بازی داشته باشیم.

استودیوی تویستد پیکسل در سال ۲۰۰۹ و با ساخت بازی The Maw فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. استفاده از موتور انحصاری و موفقیت این کمپانی در ساخت و انتشار The Maw و Splosion Man سبب شد تا این کمپانی در سال ۲۰۱۱ به یکی از کمپانی‌های زیرمجموعه‌ی استودیوی مایکروسافت ملحق شود. این استودیو از سال ۲۰۱۷ مشغول به طراحی بازی برای دستگاه Oculus Rift است و توانسته سه عنوان را برای این پلتفرم طراحی نماید. آخرین ساخته‌ی تویستد پیکسل عنوانی با نام Defector است که برای دستگاه واقعیت مجازی Oculus Rift و پلتفرم رایانه‌های شخصی در سبک تیراندازی اول شخص طراحی شده است.

Defector را می‌توان یک بازی تیراندازی اول شخص جذاب دانست که برای دستگاه‌های واقعیت مجازی طراحی شده است. سناریوی اصلی بازی غلبه‌ی بر احتمالات غیر ممکن و جاسوسی و مخفی کاری است. شما بوسیله‌ی سلاح‌های پیشرفته و تاکتیک‌های فریبنده باید به مبارزه بپردازید و موفق شوید. تمامی مبارزات و درگیری‌های بازی به خوبی طراحی شده‌اند و از تجربه‌ی آن بسیار لذت خواهید برد. اگر به دنبال یک تجربه‌ی جذاب از یک بازی واقعیت مجازی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی هستید پیشنهاد می‌کنیم حتما این عنوان را تجربه کنید و از آن لذت ببرید.

اما در ادامه قصد داریم تا نقدها و نمرات این بازی را بررسی کنیم پس در ادامه همراه ما باشید.

۸٫۵/۱۰  :   IGN Italia

قطعا این بازی در سبک تیراندازی اول شخص بدون مشکل نیست اما به عنوان یک بازی واقعیت مجازی باید بگوییم نشانه‌هایی در بازی وجود دارد که نباید آن را دست کم بگیریم.

 ۸/۱۰    :   Everyeye.it

این عنوان بخش‌هایی از ۰۰۷ و جان ویک را در خود جای داده است و می‌توانید از تجربه‌ی آن لذت ببرید.

  ۷٫۵/۱۰     :    Jeuxvideo.com

اقتباسی دیگر

۶٫۶/۱۰    :     IGN

Defector را می‌توان عنوانی سرگرم کننده دانست. مکانیک سطحی و یک داستان کوتاه سبب شده تا این بازی به یک عنوان جاسوسی نسبتا سرگرم کننده مبدل شود.

توجه: پس از انتشار سایر نمرات این صفحه به‌روز خواهد شد.

بازی Defector در تاریخ ۲۰ تیر ( ۱۱ جولای ) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و دستگاه Oculus Rift منتشر شد.

نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در رابطه با نمرات این بازی چیست؟ به نظر شما نقاط قوت و ضعف این بازی چه مواردی است؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید