احتمال حضور مریل استریپ در بازی Cyberpunk 2077 وجود دارد

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار بازی ۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰

یکی از بزرگ‌ترین و غافلگیرکننده‌ترین لحظات مراسم E3 2019، حضور کیانو ریوز (Keanu Reeves)، بازیگر مشهور هالیوودی، به عنوان یکی از شخصیت‌های اصلی بازی Cyberpunk 2077 بود. اخیرا، استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) به این نکته اشاره کرده بود که ممکن است کیانو ریوز تنها بازیگر مشهور بازی نباشد و بازیگران دیگری به این بازی اضافه شوند. آقای متیوش توماسکوویچ (Mateusz Tomaszkiewicz)، طراح مراحل بازی، در مصاحبه‌ای اشاره کرده است که علاقه دارد خانم مریل استریپ (Meryl Streep)، دیگر هنرپیشه‌ی مشهور هالیوودی، در این بازی نقش‌آفرینی حضور داشته باشد.

هنگامی که از وی در مورد اضافه کردن و انتخاب یک بازیگر دیگر به بازی سوال شد، پاسخ داد:

خدای من! این واقعا مشکل است. بازیگران بسیار بزرگی وجود دارند که من به کار آن‌ها علاقه دارم. به عنوان مثال، من بازی مریل استریپ را دوست دارم. من نقش وی را در فیلم Devil Wears Prada دوست داشتم. داشتن وی به عنوان یکی از شخصیت‌های بازی بسیار عالی خواهد بود. وی کاملا می‌تواند به عنوان یکی از شخصیت‌های بزرگ در Cyberpunk 2077 حضور داشته باشد. من می‌توانم این را تصور کنم.

تاکنون مریل استریپ در بازی‌های ویدئویی حضور نداشته است و شاید هرگز این اتفاق نیافتد. با این حال، شواهدی وجود دارد که نشان ‌می‌دهد بازیگر دیگری در کیانو ریوز حضور داشت. در این نسل، حضور بازیگران مشهور در سینما و تلویزیون در بازی‌های ویدئویی آغاز شد. با بزرگ شدن و گستردگی صنعت بازی‌های ویدئویی، احتمالا حضور آن‌ها بیشتر از قبل خواهد شد.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ ( ۱۶ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

12345678910(10 رای, میانگین آرا 9٫10 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید