تغییراتی در سیستم Matchmaking بازی Apex Legends برای مقابله با متقلبان صورت گرفت

۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰

به جرات می‌توان گفت که یکی از معضلات و مشکلات پیش روی سازندگان و توسعه‌دهندگان بازی‌های آنلاین، مقابله با افراد متقلب در آن‌ها است که لذت یک تجربه‌ی دوستانه و راحت را از دیگر بازی‌بازان و کاربران سلب می‌کنند. در همین راستا، استودیوی ریسپاون (Respawn) تلاش‌های بسیاری برای جلوگیری از تقلب در بازی Apex Legends خود کرده است و به تازگی تغییراتی در سیستم Matchmaking به منظور این هدف انجام داده است.

بازی Apex Legends از زمان عرضه موفق شده است تا تعداد بسیاری از کاربران را جذب خود کند و این ارقام و اعداد همچنان در حال افزایش هستند. این بازی همواره چالش‌ها و شخصیت‌های جدیدی را به کاربران خود معرفی کرده است تا تجربه‌های نوینی را مهیا کند. این بازی منحصر به فرد، بی‌شک یکی از بهترین‌های سبک بتل رویال شناخته می‌شود که رقابت سختی را با دیگر عناوین این سبک در پیش گرفته است. استودیوی بازی‌سازی ریسپاون نیز با تمام توان خود تلاش می‌کند تا از بازی خود حمایت کرده و محیط آن را سالم و بدون نقص نگه دارد.

حال به تازگی اخبار و گزارش‌هایی در دسترس قرار گرفته‌اند که بیان می‌کنند استودیوی ریسپاون تغییرات نوینی را در سیستم Matchmaking بازی ایجاد کرده است. طبق اطلاعات منتشر شده، این تغییرات باعث می‌شوند تا بازی‌بازان و کاربران متقلب، تنها در برابر افراد مثل خود یعنی دیگر کسانی که در بازی تقلب می‌کنند قرار گیرند. این اتفاق باعث می‌شود تا دیگر بازی‌بازان و کاربرانی که به صورت صحیح و طبق قوانین بازی به رقابت می‌پردازند، در دام متقلبان قرار نگیرند. به نوعی دیگر به این سیستم بازی که افراد را رو به رو یکدیگر قرار می‌دهد، آموزش داده‌اند تا کارها و فعالیت بازی‌بازان را زیر نظر بگیرد و آن‌هایی که برخلاف قوانین هستند شناسایی کرده و به صورت اتوماتیک اکانت آن‌ها را مسدود کند.

استودیوی ریسپاون در مورد کارهایی که در این مسیر باید انجام شوند اینگونه می‌گوید:

همان‌طور که قبلا هم گفتیم، جنگ و مبارزه‌ی ما با افراد متقلب همچنان ادامه دارد و به عنوان یکی از اولویت‌های اصلی تیم سازنده شناخته می‌شود. همواره اقدامات و وظایفی وجود دارند که باید به آن‌ها عمل شود و در این راستا، بهبودها و پیشرفت‌هایی نیز در بازی رخ می‌دهند. ما صمیمانه از تمامی بازی‌بازانی که در این مسیر برای مقابله با این نوع از افراد با ما همکاری کرده و متقلبان را گزارش می‌دهند تشکر می‌کنیم.

این بازی تیراندازی اول شخص، با ایجاد فضایی مهیج و محیطی خاص، حس منحصر به فردی را به بازی‌بازان و علاقه‌مندان منتقل می‌کند. اگر از هواداران بازی‌های در سبک بتل رویال هستید، قطعا با مشاهده‌ی بازی Apex Legends، به گیم‌پلی و فضای آن علاقه‌مند شده و ساعت‌ها به تجربه‌ی آن می‌پردازید. استودیوی سازنده نیز قصد دارد تا جایی که می‌شود فضا و محیط بازی را امن نگه دارد و یک تجربه‌ی عالی را در دسترس بازی‌بازان و کاربران قرار دهد.

بازی Apex Legends هم‌اکنون به صورت رایگان برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. در ضمن برای دریافت اطلاعات بیشتر حول نقدها و نمرات منتشر شده از بازی Apex Legends، به این صفحه‌ی وب‌سایت مراجعه کنید.

شایان ذکر است که شما می‌توانید از طریق این صفحه‌ی وب‌سایت گیمفا، نقد و بررسی این بازی تحت عنوان «پایان پادشاهی فورتنایت؟! | نقد و بررسی Apex Legends» به قلم مصطفی زاهدی را مطالعه کرده و با پتانسیل‌های این بازی آشنا شوید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید