محتویات اضافی بازی Marvel Ultimate Alliance 3 به صورت جداگانه فروخته نمی‌شوند

۲۲ تیر ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۵

بازی هیجان‌انگیز Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order بزودی عرضه می‌شود و بازی‌بازان بسیاری، بی‌صبرانه منتظر تجربه‌ی این عنوان زیبا هستند. حال اطلاعاتی از نحوه‌ی خرید محتویات اضافی این بازی منتشر شده است.

قهرمانان بسیاری از استودیوهای مختلف به دنیای کنسول‌های بازی‌بازان وارد می‌شوند و فصلی جدید را در صنعت بازی‌های ویدئویی رقم می‌زنند. عناوین The Avengers شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) و  Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order استودیوی تیم نینجا (Team Ninja)، دو مورد از بازی‌هایی هستند که قصد دارند تا پای محبوب‌ترین ابرقهرمانان نسل حاضر را به کنسول‌ها باز کنند.

در طی کنفرانس E3 نینتندو، تریلری از بازی Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order منتشر شد که طرفداران را با گیم‌پلی آشنا کرد. حال اطلاعاتی منتشر شده است که بیان می‌دارد، محتویات اضافی فقط از طریق خرید Expansion Pass قابل دستیابی است و شما قادر نیستید که قهرمان ها را به صورت جداگانه تهیه کنید. این محتویات اضافی شامل X-Men ،Fantastic Four و Marvel Knights است. سایت نینتندو در همین باب اعلام کرد:

Expansion Pass حاوی سه بسته است که هر کدام در تاریخ مشخصی عرضه می‌شود و هیچ یک از این سه بسته به صورت جداگانه قابل خریداری نخواهد بود.

 

هچنین در سایت نینتندو تصویری قرار گرفته است که به همین موضوع اشاره دارد:

با خرید Expansion Pass می‌توانید به محتویات اضافی که شامل X-Men ،Fantastic Four و Marvel Knights است، دسترسی یابید. این محتویات در زمان‌های مختلفی عرضه می‌شوند و قابل خریداری به صورت جداگانه نیستند.

اولین بسته در فصل پاییز سال ۲۰۱۹ عرضه می‌شود و انتظار می‌رود که دو بسته‌ی بعدی، امسال و سال بعد انتشار یابد.

بازی Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order، دارای شخصیت‌های قابل بازی بسیار زیادی است و مطمئنا اگر طرفدار شرکت مارول باشید، از این عنوان زیبا لذت خواهید برد.

بازی Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order در تاریخ ۲۸ تیر ماه سال ۱۳۹۸ (۱۹ جولای ۲۰۱۹ میلادی) به صورت انحصاری برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید