بازگشت عنوانی کلاسیک | نقدها و نمرات Blazing Chrome

۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

همانطور که اطلاع دارید بازی Blazing Chrome امروز منتشر شد و در پی آن شاهد انتشار نقدها و نمرات این بازی هستیم. در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی به نقدها و نمرات این بازی داشته باشیم.

امروز عنوانی جدید توسط استودیوی JoyMasher منتشر شد. این استودیو از سال ۲۰۱۲ فعالیت رسمی خود را آغاز نمود و اگر دنبال کننده‌ی این استودیو باشید اطلاع دارید که JoyMasher سعی در بازسازی عناوین پیکسلی و قدیمی محبوب دارد. در سال‌های گذشته این استودیو توانسته عناوین Oniken و Odallus را طراحی و توسعه دهد. این‌بار و برای گام سوم JoyMasher تصمیم گرفت تا Blazing Chrome را بازسازی نماید.

شاید بتوان گفت Blazing Chrome عنوانی است که به خوبی توانسته حس و حال Contra را منتقل کند. اگر شما هم در دهه ۸۰ میلادی زندگی می‌کردید و برای بازی‌های سخت و جذاب آن زمان دلتان تنگ شده می‌توانید خاطرات خود را زنده کنید. البته پیشنهاد می‌کنیم حتما این بازی را تجربه کنید حتی اگر از بازی‌بازان نسل جدید هستید. سازندگان عنوان یاد شده گفتند این بازی به خوبی می‌تواند حس بازی‌های آرکید را القا نمایند. باتوجه به این که بازی دو بعدی و ۱۶ بیتی است کمی ایجاد امکان‌های مختلف بدون نقص و ضعف کار بسیار دشورای است از این رو باید به تیم سازنده تبریک بگوییم چراکه به خوبی توانسته استفاده از امکان‌های مختلف را در طی مناطقی خاص ( برای مثال موتور ) را به خوبی به کار گیرد.

اما در ادامه قصد داریم تا نقدها و نمرات این بازی را بررسی کنیم پس در ادامه همراه ما باشید.

   ۸/۱۰    :  DarkStation

بازی Blazing Chrome شباهت بسیار زیادی به عناوین Metal Slug و Contra دارد. باس‌های قدرتمند، گیم‌پلی جذاب و محیط ۱۶ پیکسلی همگی یک بیعت صادقانه بین این بازی و ژانر آن هستند.

    ۸/۱۰   :  Game Revolution

این بازی یک نشان افتخار از مهارت‌ سازنده در بازسازی یک عنوان قدیمی است. شما می‌توانید ساعات زیادی را با دوستانتان تجربه کنید. تعداد مراحل سخت این بازی را پشت سر بگذارید و لذت پیروزی را تجربه نمایید. این بازی گزینه‌ای مناسب برای افرادی است که زمان آزاد برای تجربه‌ی عناوین قدیمی دارند اما برخی افراد هم مخالف توسعه این نوع بازی هستند و در برابر توسعه‌ی این نوع عناوین مقاومت می‌کنند.

    ۸/۱۰    : The Indie Game Website

اگر شما خواهان بازی Contra در قالبی جدید و در عین‌ حال کلاسیک هستید این عنوان انتظارات شما را به طور کامل براورده می‌کند. تیم سازنده به خوبی توانسته بازی مذکور را طراحی کند و حتی نقاط ضعف آن را نسبت به نسخه‌ی اصلی و یا عناوین مشابهی چون Contra را برطرف سازد.

    ۷/۱۰   :  PC Invasion

یک بازی شوتر کو‌آپ در قالبی ۱۶ بیت می‌تواند با تیراندازی و گیم‌پلی جذاب شما را مجذوب خود کند.

توجه: پس از انتشار سایر نمرات این صفحه به‌روز خواهد شد.

بازی Blazing Chrome برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی امروز منتشر شد.

نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در رابطه با نمرات این بازی چیست؟ به نظر شما نقاط قوت و ضعف این بازی چه مواردی است؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید