تریلر جدیدی از بازی GRID منتشر شد

۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰

شرکت کدمسترز (Codemasters) تریلر جدیدی از بازی اتومبیل‌رانی GRID منتشر کرد. تیم سازنده‌ی بازی ادعا کرده که این تریلر مربوط به گیم‌پلی بازی است. در کنار رقابت شدید در بازی، برخوردها و تصادفات زیادی وجود دارند که رانندگان باید مراقب باشند.

بازی GRID قصد دارد با ارائه‌ی تعادلی مناسب میان ریسک و پاداش، همه‌ی بازی‌بازان را راضی نگه دارد. گفته شده است که سیستم هندلینگ اتومبیل‌ها مناسب بوده و یادگیری مسیرهای پیچ در پیچ به بازی‌بازان آرکید پسند این اجازه را می‌دهد که به اندازه‌ی بازی‌بازان علاقمند به سبک شبیه‌سازی از بازی لذت ببرند.

علاوه بر این، بازی شامل یک سیستم آسیب شبیه‌سازی شده است که در عملکرد بازی تاثیرگذار خواهد بود. همچنین بازی دارای یک سیستم نمیسیس است که در آن رانندگان با هوش مصنوعی می‌توانند به اتومبیل‌های بازی‌بازان آسیب وارد کنند. همچنین در بازی، هم‌تیمی‌هایی در اختیار دارید که می‌توانند در برابر ضربات اتومبیل‌های رقیب دفاع و یا حمله کنند.

بازی GRID قرار است در تاریخ ۱۹ مهرماه سال جاری (۱۱ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شود. شما می‌توانید تریلر جدید بازی را در قسمت زیر مشاهده بفرمایید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۴K

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید