تریلر جدیدی از بازی Blazing Chrome منتشر شد

۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰

تنها یک روز تا انتشار بازی Blazing Chrome باقی مانده است. به همین دلیل، سازندگان امروز تریلر دیگری از گیم‌پلی این بازی را در دسترس قرار دادند تا بازی‌بازان زیادی را با آن آشنا کنند. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتر به همراه این تریلر باشید.

Blazing Chrome از سری عناوین دوبعدی به سبک شوتر است که در آن شما می‌توانید با انتخاب دو کاراکتر دوست‌داشتنی، با ربات‌‌های مختلف وارد جنگ شده و آن‌ها را از بین ببرید. همچنین سلاح‌های بسیاری هم در اختیار شما قرار می‌گیرد که در زمان مناسب باید از آن‌ها استفاده کنید. گیم‌پلی بازی به گونه‌ای است که رضایت بسیاری از علاقه‌مندان به این سبک جلب خواهد شد. گفتنی است که دو استودیوی جوی‌مشر (Joymasher) و آرکید کرو (Arcade Crew) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را برعهده دارند. برای مشاهده‌ی اطلاعات بیشتر در خصوص داستان این بازی می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید.

Blazing Chrome فردا برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد گرفت. قیمت این بازی برروی تمام کنسول‌ها ۱۶٫۹۹ دلار است. در پایان می‌توانید تریلر جدید منتشر شده از سوی استودیوی آرکید کرو را تماشا کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید