نسخه‌ی فیزیکی بازی Tetris 99 شامل بسته‌الحاقی جدیدی خواهد بود

۱۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰
Tetris 99

به تازگی از نسخه‌ی فیزیکی بازی بتل رویال ۹۹ Tetris رونمایی شده و قرار است در سال جاری عرضه شود؛ امروز جزییات بیشتری از این نسخه و محتویات اضافه‌ی آن منتشر شده است که در ادامه به مرور آن‌ها می‌پردازیم.

بازی Tetris 99 قرار است دارای بخش تک‌نفره شده و نسخه‌ی فیزیکی آن در سال جاری منتشر شود. این موضوع برای طرفداران بسیار عجیب است چرا که این بازی به صورت رایگان برروی فروشگاه نینتندو در دسترس قرار دارد. اما مشخص شده است که خریداران علاوه بر بازی اصلی، بسته‌ی الحاقی جدیدی را نیز دریافت خواهند کرد. همچنین خریداران قرار است یک اشتراک ۱۲ ماهه به منظور دسترسی به بخش آنلاین نینتندو سوییج را نیز دریافت نمایند که ارزش خرید نسخه‌ی فیزیکی بازی را افزایش می‌دهد.

ماه پیش مشخص شد که این نسخه در ژاپن عرضه خواهد شد ولی به نظر می‌رسد، نینتندو خواستار عرضه‌ی آن در غرب و اروپا نیز بوده است. این نسخه شامل بازی اصلی به همراه بسته‌الحاقی جدید، تمام محتویات اضافه شده تاکنون و یک اشتراک ۱۲ ماهه‌ی بخش آنلاین نینتندو سوییچ خواهد بود.

ویژگی‌های بسته‌الحاقی جدید:

• بخش تک‌نفره‌ی بازی: اگر شما به بخش آنلاین بازی Tetris 99 دسترسی ندارید و علاقه‌مند به تجربه‌ی آن به صورت تک‌نفره هستید، این ویژگی بهترین گزینه‌ی موجود برای شما خواهد بود.

• حالت CPU Battle: در مقابل ۹۸ ربات به مبارزه بپردازید و دستگاه‌ها را از بین ببرید.

• حالت Marathon: برای به دست آوردن بالاترین رکوردها در این حالت شرکت کنید.

• حالت Local Arena: می‌توانید هشت نفر از دوستان خود را به منظور شرکت در این رقابت دعوت کنید.

• حالت ۲P Share Battle: به صورت دو نفره به تجربه‌ی بازی بپردازید.

حالت‌های بخش چندنفره‌ی آفلاین در محتویات اضافه‌ای که قرار است در آینده از آن‌ها رونمایی شود به بازی اضافه خواهد شد.

بازی Tetris 99 در حال حاضر برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد و نسخه‌ی فیزیکی بازی قرار است به صورت انحصاری و در تاریخ ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ (مصادف با ۲۰ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول نینتندو سوییچ عرضه گردد. لازم به ذکر است که نسخه‌ی مربوط به آمریکای شمالی هنوز معرفی نشده و گزارشات منتشر شده، حاکی از رونمایی آن در ماه‌های آینده است.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید