جوایز نقدی «جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران» مشخص شد

مسابقات «جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران» در حالی کار خود را آغاز کرده که در طول ادوار این رویداد، بیشترین جایزه نقدی مسابقات بازی در کشور را به خود اختصاص داده است.

در حالی که مدتی است فرآیند ثبت‌نام و خرید بلیت جهت شرکت در مسابقات آغاز شده جزییات اطلاعات مربوط به جوایز نقدی که قرار است به نفرات برتر تعلق بگیرد به صورت قطعی اعلام می‌شود.

مجموعه جوایز نقدی این دوره از مسابقات بیش از ۱۲۰ میلیون تومان خواهد بود که نسبت به جوایز نقدی سال گذشته افزایش چشم‌گیری داشته است. می‌توانید جزییات بیشتر درباره جوایز هر رشته را به تفکیک در سایت رویداد به نشانی irangamecup.com/prizes بررسی کنید.

لازم به ذکر است در صورتی که تعداد شرکت‌کننده‌های خانم در رشته‌های FIFA19 و PES19 به حد نصاب تعیین شده (۶۴ نفر) برسد، جوایز مسابقات بانوان نیز مشابه رشته‌های آقایان خواهد بود.

همچنین بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در تلاش است تا با جذب مشارکت، جوایز غیرنقدی جذابی را نیز برای نفرات برتر در نظر بگیرد که جزییات آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

مسابقات جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران از ۲ تا ۸ شهریور ماه در سالن مرکز آفرینش‌های فرهنگی و هنری واقع در خیابان حجاب برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان برای حضور در این رقابت‌ها می‌توانند از طریق نشانی irangamecup.com/ticket اقدام کنند.

12345678910(4 رای, میانگین آرا 7٫75 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • گفت:

  معمولا جامعه ما گیم رو برای بچه میدونه و فکر میکنه عناوینی همچون رد دد ردمپشن و دوم و استالکر بچه بازین
  حالا اگه اون گیمر خانوم باشه که واقعا بدتر میشه و میگن تو نمیخوای شوهر کنی و هزارتا چرتو پرت دیگه
  مطمئنا درست نیست این کامنت و لهن نوشتارم ولی باید احساس همدلی و همدردی رو با بقیه گیمرهای ایران زمین داشته باشم و حالا از هر سن و هر جنسیت و هر پلتفرمی
  رک و روراست میگم به همتون
  زندگی ما بسیار تلخه پس تلخترش نکنیم
  با روزی ۱۴ ساعت کار چیزی نیست برای ارامش بجز گیمفا

  27Thumb up 4Thumb down