احتمال حضور یک بازیگر هالیوودی دیگر در بازی Cyberpunk 2077

۱۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰

یکی از مواردی که این روزها در مورد عنوان مورد انتظار Cyberpunk 2077 وجود دارد و بحث داغی درباره آن شکل گرفته است، حضور بازیگر مطرح هالیوود، کیانو ریوز به‌عنوان یکی از نقش های اصلی بازی است. این رونمایی، لحظه‌ی بزرگی را رقم زد و حضور این ستاره‌ی هالیوودی شدیدا به مذاق هواداران خوش آمد. اما آیا او تنها کسی است که از دنیای هالیوود به بازی ملحق شده است؟ شاید این‌طور باشد، اما کمی توجه به نظرات سازندگان، این نکته را دربر دارد که امکان حضور بازیگران بیشتر هم وجود دارد.

آلوین لیو، سخنگوی استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED)، با سایت خبری VGC درباره‌ی بازی گفت‌وگویی داشت. او به این نکته اشاره کرد که بی‌دلیل به دنبال هر بازیگری برای انتخاب نقش موردنظر خود نمی‌روند.

در وهله‌ی اول، استودیوی سی‌دی پراجکت رد یک شرکت بازی‌سازی است و همیشه اولویت اول ما نیز ساختن بازی‌های ویدیویی خواهدبود. این‌گونه نیست که ما به صورت تصادفی شخصیت‌های مشهور را انتخاب کنیم و به بازی بیاوریم. ما به‌دنبال آن‌هایی می‌رویم که می‌دانیم پتانسیل حضور در نقش موردنیاز ما را دارند. چون هدف، تعامل با مخاطبین خاص ماست.

اما آلوین لیو، از جواب دادن به سوالی طفره رفت که توجه خیلی‌ها را به‌خود جلب کرد. چون وقتی از او پرسیده شد که آیا کیانو ریوز تنها بازیگر هالیوودی عنوان Cyberpunk 2077 خواهدبود یا خیر، اوه گفت که نمی‌تواند چیزی بگوید و بازی‌بازان باید صبر کنند تا خودشان ببینند.

حال باتوجه به این‌گونه پاسخ دادن آلوین لیو، باید ببینیم که آیا استودیوی سی‌دی پراجکت رد قصد دارد تا بمب هالیوودی دیگری را به ما معرفی کند یا خیر. تا تاریخ ۱۶ آوریل باید ببینیم که چه اتفاقاتی خواهد افتاد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید