یک سوم از پیش خرید‌های Cyberpunk 2077 از فروشگاه GoG بوده است

۱۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰

استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED) به تازگی آماری از پیش فروش دیجیتالی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی عنوان محبوب و مورد انتظار Cyberpunk 2077 منتشر کرده است و به نظر می‌رسد یک سوم از پیش فروش بازی، از طریق فروشگاه اختصاصی این استودیو (GoG) حاصل شده است.

فروشگاه “Good Old Games” یا به اختصار GoG، فروشگاه اختصاصی استودیوی سی‌دی پراجکت رد بوده که برجسته‌ترین نکته‌ی این فروشگاه عدم استفاده از قفل دیجیتال (DRM) بر روی بازی‌ها و محصولات است. حال به تازگی این استودیو با افتخار اعلام کرده که یک سوم از پیش فروش دیجیتالی بازی Cyberpunk 2077 از طریق این فروشگاه انجام شده است.

با توجه به این که این بازی در فروشگاه‌های استیم (Steam) و اپیک گیمز (Epic Games) نیز به فروش می‌رسد، این مقدار پیش فروش در GoG یک موفقیت بزرگ محسوب می‌شود و به این معنی است که تمام وجه دریافتی از خریداران به این استودیو تعلق می‌گیرد. این در حالی است که در پلتفرم‌های دیگر درصدی از فروش بازی به آن پلتفرم تعلق دارد. در نهایت به نظر می‌رسد سابقه‌ی این استودیو در مشتری مداری، بازی‌بازان را به خرید از پلتفرم اختصاصی آن‌ها ترغیب کرده است.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۹ فروردین ۱۳۹۹ (۱۶ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید