گیفت کارت
گیفت کارت

بسته‌الحاقی جدید بازی American Truck Simulator به‌زودی عرضه خواهد شد

۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰

مدت‌های بود که خبری از بازی جذاب و پرطرفدار American Truck Simulator از سوی سازندگان منتشر نشده بود. حال آن‌ها در خبر خوبی اعلام کردند که بسته‌الحاقی دیگری برای این بازی در دسترس قرار خواهد گرفت که نقشه‌ی آن را بزرگ‌تر می‌کند.

American Truck Simulator از سری عناوین جذاب و دوست‌داشتنی است که چند سال پیش برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد. وظیفه‌ی شما در این بازی کنترل کامیون‌ها و انجام کارهای مختلف با آن‌ها است. بازی دارای حالت‌‌ها و نقشه‌ی شهرهای مختلف آمریکا است که شما را ساعت‌ها سرگرم خواهد کرد. اگر از علاقه‌مندان به بازی‌های این سبک هستید، American Truck Simulator را هرگز از دست ندهید.

پس از مدت‌ها انتظار، تیم سازنده‌ی این بازی قرار است بسته‌الحاقی دیگری را برای آن منتشر کند که می‌تواند خبر خوبی برای طرفداران باشد. این بسته نقشه‌ی شهر Utah را به بازی اضافه می‌کند که آن را می‌توان هفتمین نقشه‌ دانست. شما در این نقشه قادر هستید که بارهای مختلف را برای یک روز کامل حمل کرده و پول به دست آورید. این بسته با قیمتی در حدود ۱۲ دلار امسال در تاریخی نامشخص در اختیار بازی‌بازان و دارندگان رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت. در صورت دریافت اخبار بیشتر در این زمینه، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0
PC
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید