هنوز تمامی رازهای مخفی در بازی The Division 2 کشف نشده‌اند

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار ، اخبار بازی ۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰

بازی The Division 2 پر شده است از ماموریت‌های مختلف و کارهای متفاوتی که می‌توانید پیش از رسیدن به بخش پایانی بازی انجام دهید. با این حال، زمانی که همه‌ی این ماموریت‌ها را انجام داده و سلاح‌ها و آیتم‌های مورد نظرتان را به دست آوردید، متوجه می‌شوید که خیابان‌های شهر واشنگتن (Washington) پر شده است از راز و رمزهایی که هنوز کشف نشده باقی مانده‌اند.

کاربران تا به امروز بسیاری از رازهای نهفته شده در بازی The Division 2 را کشف کرده‌اند. رمزهایی در محیط بازی کشف شدند که مکان شکارچیان خاصی را به شما نشان می‌دادند تا بتوانید ماسک و لباس آن‌ها را به دست آورید. فروشند‌ه‌ی ویژه‌ای به نام کیسی مندوزا (Case Mendoza) که تنها پس از پیدا کردن Snitch و کامل کردن ماموریت مربوطه در دسترس قرار می‌گرفت. هتل‌های مخفی شده در مناطق مختلف که آیتم‌ها و پاداش‌های خاصی را در اختیار شما قرار می‌دادند. علاوه بر این موارد، اگر کاراگاه خوبی باشید، برخی از مامرویت‌های بازی در نهایت شما را به اتاق‌های مخفی شده‌ای هدایت می‌کنند که ارزش کشف کردن را دارند.

با این حال، شرکت یوبی‌سافت (UbiSoft) تایید کرده است که بازی‌بازان هنوز نتوانسته‌اند تمامی رازهای مخفی شده در جهان بازی را کشف کنند. کارگردان نوآوری استودیوی رد استورم (Red Storm)، در جدیدترین صحبت‌های خود تایید کرده است که برخی از پازل‌های بازی هنوز حل نشده باقی مانده‌اند. آقای تری اسپیر (Terry Spier) بیان کرده است که:

زمانی که لیست موجود را بررسی می‌کنم، می‌بینم که هنوز چندتایی باقی مانده‌اند.

بازی تیراندازی و آنلاین The Division 2 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. اگر هنوز این بازی را تهیه نکرده‌اید، تماشای نقد و بررسی ویدئویی و هایلایت اختصاصی گیمفا از این عنوان، می‌تواند شما را در این امر یاری کند.

12345678910(4 رای, میانگین آرا 7٫75 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید