دموی بازی Ode to a Moon منتشر شد

۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰

سازندگان بازی جدید Ode to a Moon امروز نسخه‌ی دموی این عنوان را در اختیار بازی‌بازان و دارندگان رایانه‌های شخصی قرار دادند. هدف سازندگان از انتشار این دموی رایگان، آشنایی بیشتر بازی‌بازان با بازی است.

Ode to a Moon از سری عناوین اول شخص  به سبک ترسناک است که در آن شما وظیفه‌ی کنترل یک عکاس و خبرنگار را برعهده دارید. همزمان با وقوع یک جشنواره‌ی بزرگ، این فرد برای تهیه خبر راهی این شهر می‌شود. اتفاقات عجیب و غریبی داخل این شهر رخ داده و ماجراجویی شما آغاز خواهد شد. در برخی مناطق از بازی شما باید برای پشت سر گذاشتن مراحل از فکرتان هم استفاده کنید. جالب است بدانید که حوادث این بازی در زمان ۱۹۸۰ رخ می‌دهد و بازی‌بازان را با حس و حال آن زمان به خوبی آشنا می‌کند. اگر از دوست‌داران بازی‌های به این سبک هستید، Ode to a Moon را هرگز از دست ندهید.

به نقل از سازندگان، نسخه‌ی دمو هم‌اکنون در دسترس قرار گرفته است که در آن می‌توانید حدود ۱۰ دقیقه از بازی را تجربه کنید. این ۱۰ دقیقه مربوط به اوایل بازی و ورود شما به شهر مذکور است. Ode to a Moon در تاریخی نامشخص برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. در صورت دریافت اطلاعات بیشتر از این بازی، آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0
PC
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید