عملکرد نسخه‌ی دسترسی زودهنگام Dreams فراتر از انتظار سازندگان بوده است

۱۴ تیر ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰

چند ماهی از انتشار نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی Dreams گذشته و در این مدت، بازی‌بازان بسیاری آن را تجربه کرده و با استفاده از خلاقیت خود، صحنه‌های بسیار زیبایی را در این عنوان خلق کرده‌اند. به نظر می‌رسد که سازندگان این بازی انتظار چنین استقبالی را از آن نداشته‌اند.

عنوان Dreams به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا نهایت استفاده را از خلاقیت خود ببرند و بازی، فیلم و یا قطعات موسیقی بسیار زیبایی را خلق کنند. در گذشته دیده‌ایم که تعدادی از این افراد فضاهای عناوینی همچون Metal Gear Solid و Ghost of Tsushima را در این بازی خلق کرده‌اند. با وجود اینکه Dreams تنها به صورت نسخه‌ی دسترسی زودهنگام در دسترس است و هیچگونه اطلاعاتی از زمان انتشار نسخه‌ی کامل آن وجود ندارد، این عنوان با استقبال بسیار خوب و فراتر از انتظار مواحه شده است.

اخیرا آقای مارک هیلی (Mark Healey)، مدیر و کارگردان نوآوری استودیوی مدیا مولکول (Media Molecule) و بازی Dreams، در مصاحبه‌ای از عملکرد خوب این عنوان و نظرات کاربران آن صحبت کرده است.

وضعیت بازی Dreams بسیار خوب بوده است. ما پیش از انتشار جهانی برخی موارد در این بازی، سعی می‌کنیم تا آن‌ها را در محیطی کوچکتر امتحان کنیم. ما امیدوار بودیم تا افراد بسیار خوبی به سمت این بازی کشیده شوند تا جامعه‌ی بسیار خوبی را در آن تشکیل دهند، که البته اینگونه هم شد. این بازی افراد خوش‌نیت بسیاری را دور هم جمع کرده است که دوست دارند تا به یکدیگر کمک کنند.

هنوز سوالات بسیاری در رابطه با نحوه‌ی کارکرد ساخته‌های کاربران در بازی Dreams وجود دارد و مشخص نیست که آیا در آینده امکان فروش آن‌ها وجود خواهد داشت و یا خیر.

نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی Dreams در حال حاضر با قیمت ۲۹٫۹۹ دلار برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس می‌باشد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید