احتمال معرفی مخفیانه‌ی سومین قسمت Super Mario Strikers در Luigi’s Mansion 3

Nintendo Switch ، اخبار بازی ۱۳ تیر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

برخی طرفداران مجموعه‌ی ماریو با کشف نشانه‌ای از Super Mario Strikers در سومین قسمت از سری Luigi’s Mansion، به این باور دست یافتند که احتمالا نینتندو به صورت مخفیانه نشانه‌هایی از سومین نسخه‌ی Super Mario Strikers را در Luigi’s Mansion 3 قرار داده است.

در سال ۲۰۰۵ اولین نسخه از Super Mario Strikers را برروی کنسول گیم‌کیوب و همچنین در سال ۲۰۰۷ نیز نسخه‌ی وی (Wii) این عنوان محبوب چندنفره را شاهد بوده‌ایم. حال به نظر می‌رسد که بازگشت این مجموعه را به زندگی پس از ۱۲ سال شاهد باشیم. Super Mario Strikers یک عنوان چندنفره بسیار جذاب در سبک ورزشی است که بازی‌بازان با انتخاب شخصیت‌های محبوب سری Mario Bros، باید در یک زمین فوتبال مقابل یکدیگر قرار بگیرند.

حال Luigi’s Mansion 3 طی آخرین گیم‌پلی منتشر شده از Luigi’s Mansion 3، برخی طرفداران توانستند با مشاهده‌ی این تریلر، تابلویی را پیدا کنند که طرح هنری با مزمون مجموعه‌ی Super Mario Strikers برروی آن نقش بسته است. این تصویر باعث گشته تا برخی از طرفداران این مجموعه‌ی فراموش شده تئوری‌هایی را نسبت به بازگشت Super Mario Strikers و همچنین حضور آن برروی نینتندو سوییچ مطرح کنند.

این تئوری‎ها زمانی جذاب‌تر می‌شوند که بدانید در واقع وظیفه‌ی تولید این مجموعه را استودیوی نکست لول گیمز (Next Level Games)، توسعه دهنده‌ی مجموعه‌ی Luigi’s Mansion بر عهده داشته است. نظر شما چیست؟ آیا تنها شاهد یک اشاره و یا به نوعی ایستراگ از Super Mario Strikers در Luigi’s Mansion 3 هستیم یا اینکه استودیوی سازنده با این اشارات در واقع قصد تائید نسخه‌ای جدید از این مجموعه را برای کنسول نینتندو سوییچ دارد؟

در حال حاضر آخرین اثر استودیوی نکست لول گیمز یعنی Luigi’s Mansion 3 در تاریخ نامشخصی طی سال جاری برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد و احتمالا باید برای تائید توسعه‌ی نسخه‌ی جدید Super Mario Strikers از سوی نکست لول گیمز و نینتندو تا پس از عرضه‌ی Luigi’s Mansion 3 صبر کنیم.

 

12345678910(3 رای, میانگین آرا 7٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • Sir Sonic گفت:

    خیلی وقت بود ماریو استرایکر نداشتیم…
    این همه فرنچایز رو زنده کرده اینم زنده کنه… فکر کن، افکت های تخیلی تو ورزش و حرکات خفن و… . دیگه لای بازی ورزشی ها از این چیزا کم پیدا میشه

    9Thumb up 2Thumb down